14 Февруари - Денят на Влюбените - Свети Валентин

Да уважим традициите и обичаите!

Re: Какво е за вас 14 февруари?

Мнениеот mi6 » 15 Фев 2020, 11:21

За мен на 14-ти февруари се празнува Валантайнс Дей.
Трифон Зарезан е възникал след като на Валантайнс Дей са зарязали Трифон и той е останал без GF.
mi6
 
Мнения: 18
Регистриран на: 02 Дек 2019, 18:17

Re: Какво е за вас 14 февруари?

Мнениеот CekoVW » 15 Фев 2020, 13:27

mi6 написа:За мен на 14-ти февруари се празнува Валантайнс Дей.
Трифон Зарезан е възникал след като на Валантайнс Дей са зарязали Трифон и той е останал без GF.


Хахаха! Туй много яко! И на другия ден зарязания Трифон открил шкембе чорбата, бирата и зелевия сок... :lol: Аз си ги зачетох и двамата... :wink:
CekoVW
 
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Яну 2020, 15:58

Re: Какво е за вас 14 февруари?

Мнениеот iriny » 17 Фев 2020, 10:20

Мисля, че е време за представителната извадка от анкетата. Надявах се на по-голяма активност, но ... От получените резултати става ясно, че романтиците, които празнуват Свети Валентин, са най-голямата група сред отговорилите. :heartbeating: На второ място са традиционалистите, празнуващи Трифон Зарезан и на трето - за съжаление - непукистите, на които им е все тая. :sad: Изненадата идва в съотношението жени-мъже, които са коментирали - мъжете са повече! Дали все пак празникът, противно на всички предположения, не ги вълнува повече, отколкото дамската част? :wink:
Каквото и да сте празнували или не, надявам се, че сте си прекарали чудесно! :thankyouyellow:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Какво е за вас 14 февруари?

Мнениеот radipetrova » 17 Мар 2020, 02:10

Аз мисля, че това е просто една дата в годината. При положение, че със сем. си партньор чакате тази дата, за да чествате нещо по-специално във връзката си, то значи има сериозен проблем.
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Празници и традиции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта