Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот borislav.semkata » 11 Юли 2016, 18:04

За вас не знам но аз се възползвах от тази оферта и вече две седмици нямам никакъв проблем с таблета. Имам iphone 5s но смея да твърдя че таблета варви много по добре. Единствения недостък е че не мога да преместя нищо в сд картата
borislav.semkata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Юли 2016, 18:00

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот donni » 12 Юли 2016, 09:01

Явно все нещо трябва да има, което да не е наред :smile: . Но аз не разбрах, за да вземете таблета, трябва да преподпишете нов договор с нови условия, така ли?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Malina » 12 Окт 2016, 13:04

donni написа:Явно все нещо трябва да има, което да не е наред :smile: . Но аз не разбрах, за да вземете таблета, трябва да преподпишете нов договор с нови условия, така ли?

Разбира се, нали има тарифен план.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот klara » 12 Окт 2016, 13:38

И на мен миналия месец като си плащах сметката ми предложиха таблет, но ми обясниха какво се плаща, след като доста въпроси им зададох :mrgreen: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Malina » 12 Окт 2016, 14:47

klara написа:И на мен миналия месец като си плащах сметката ми предложиха таблет, но ми обясниха какво се плаща, след като доста въпроси им зададох :mrgreen: .

Разбира се, че има уловка, иначе няма да ги раздават така, рядко се дават подаръци без да се иска нещо насреща.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 10:59

У нас до сега май нито една компания не е предложила наистина безплатно устройство, което да си заслужава. Преди няколко години се подмамих да взема такъв евтин-безплатен таблет. Не беше Теленор, но подобна оферта - вместо такса за телефон, се плащаше вноска за таблет, така че смяташ, че или таблета ти е без пари или че нямаш текса за телефона и така за двугодишен договор. Само дето на таблета му свърши живота след една година (не го замениха), а трябваше още една да му плащам вноските. Отделно, се оказа, че са включвали и някаква допълнителна такса мобилен интернет, която така и никой не е разбрал, че е текла и не е използвана услугата.. Та както и да е. Очите на 4 винаги като правят предложения, питайте по много и питайте по 2 пъти :)
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Предишна

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта