Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Fute » 13 Ное 2015, 15:32

Преди няколко дни ми се обади оператор на Теленор. Поради моята дълга история като абонат на Глобул /и съответно Теленор/ съм бил избран да получа безплатен таблет Леново.
Възможно най-скоро да си го взема от определен магазин на компанията в града ми. Поставиха и срок - до края на седмицата.

Днес минах през магазина на Теленор и за мое учудване:
- таблетът ми е там, но струва 1 лев...което е нищожна сума
- но за да го взема, трябва да се абонирам за карта за данни, която ще ми струва по 17.70 лева на месец, при това...срокът на договора е двугодишен - цената на таблета е 424,80 лева с ДДС и двугодишен договор с компанията Теленор
- "Но таблетът е подарък, така ми казаха по телефона!" - запитах ги аз. Да, подарък е таблета, но договор трябва да имате.

Много благодаря на компанията Теленор, че успешно се изплю на моята лоялност към тях - 15 години плащане на сметки и хиляди левове в техните джобове.
Ако и на вас ви позвъни оператор на Теленор с това предложение, не се връзвайте въобще. Цените на таблетите в който и да е магазин са доста по-ниски. За мен това си е чиста измама, на която се вързах.
Не правете и вие подобна грешка да си губите времето.
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Lili_pili » 13 Ное 2015, 15:41

Не се хвашам на такива оферти, след като искат да те вържат, а и надали е толкова добър таблета, че го раздават ей така.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Fute » 13 Ное 2015, 16:14

Lili_pili написа:Не се хвашам на такива оферти, след като искат да те вържат, а и надали е толкова добър таблета, че го раздават ей така.

Таблет за 100-150 лева, 7 инчов, слаб процесор. Това е.
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот franky » 13 Ное 2015, 16:18

Едва ли има хора, които да не са наясно, че безплатен обяд няма, малко ми се струва ненужно да обсъждаме тази ситуация, така или иначе винаги е едно и също, каквото и безплатно да се предложи :wink:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Krum » 13 Ное 2015, 16:22

Значи няма какво да те е яд, тея оферти май най-добрите идват само за корпоративни клиенти. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Kaya » 13 Ное 2015, 17:05

Имало е уловка, те са разчитали на това, че няма да можеш да ползваш таблета едва ли не без карта. Доста тъпо от тяхна страна!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Ное 2015, 20:23

Fute написа:
Lili_pili написа:Не се хвашам на такива оферти, след като искат да те вържат, а и надали е толкова добър таблета, че го раздават ей така.

Таблет за 100-150 лева, 7 инчов, слаб процесор. Това е.

Няма за какво да съжалявашш. Много е тъпо, че така искат да те измамят, значи трябва да им платиш сумати пари за уж безплатния таблет. Страшна далавера. Даже бих си сменила оператора, ако бях на твое място след тази .... шегичка от тяхна страна. :hammer:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Fancy » 14 Ное 2015, 16:33

Никоя карта за данни не може да бъде толкова скъпа, реално, това е странно ако е карта за трафик на данни, т.е. за да имаш интернет, това е друго, а и 17 лева за добър нет, не са много :)
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Ное 2015, 20:08

За безплатен таблет 17 лева за нет са си много. :jumpeveryone:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Telenor се опитаха да ме измамят с предложение за безплатен таблет

Мнениеот silver933 » 19 Ное 2015, 13:23

И на менонзи ден ми звънят, от Виваком с безплатни и супер оферти, само че за телевизия идомашен интернет. :) Всичко хубаво, но като се почнаха едни пари за допълнителни телевизори, едни истории, евтиното хич не ми излезе скъпо, та се отказах. :roll: Безплатен обяд няма, това е извода!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта