Смъртта на Сталин/The Death Of Stalin - много интересна черна комедия за хора без предразсъдъци

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Смъртта на Сталин/The Death Of Stalin - много интересна черна комедия за хора без предразсъдъци

Мнениеот CinemaFreak » 26 Фев 2018, 10:42

С интерес изгледах "Смъртта на Сталин/The Death Of Stalin ", който предизвиква жестоки спорове навсякъде в интернет. Причината - американци правят филм за смъртта на Сталин, при това така я овкусяват с черен и горчив хумор, че всичко изглежда почти сюрреалистично.
Филмът е 2 часа, но за момент не загубих фокуса си на внимание, някъде се посмях, някъде се стреснах, че може би е било наистина така зле.
Звездният състав е налице: Стийв Бушеми, Саймън Ръсел Бийл, Пади Консидайн, Рупърт Френд, Джейсън Айзъкс, Олга Куриленко, Майкъл Пейлин, Андреа Райзбъро, Джефри Тамбър, Дърмът Краули, Джералд Лепковски, Ейдриън Маклафлин.
Бил забранен в Русия, което е добра атестация :) интернет троловете са полудели, което също ме нахъса да го изгледам още един път. За какво става дума ли - за хаосът около смъртта на Сталин, живият бог на СССР. И разбрах откъде са се появили шарените ризи на Хрушчов :)
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Смъртта на Сталин/The Death Of Stalin - много интересна черна комедия за хора без предразсъдъци

Мнениеот Viktoriya11 » 26 Фев 2018, 11:52

Не съм го гледала, но звучи много интересно. Баща ми е луд фен на другаря Сталин, ще му го препоръчам. Нормално е по-възрастните хора по-трудно да приемат някои неща от миналото. :)
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Смъртта на Сталин/The Death Of Stalin - много интересна черна комедия за хора без предразсъдъци

Мнениеот Adhoc » 26 Фев 2018, 14:08

Филмът е гавра с историята на Русия. С право е забранен.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron