Коя беше последната ви дестинация?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Локумът » 20 Окт 2016, 15:56

Знмачи, дето и да сме ходили, никога не ми е идвало на ум да си купя нещо по-различно от Локум и фъстъци за вкъщи, а Юнона такава ниша отвори, че не е истина. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Elenina » 21 Окт 2016, 09:43

Последно бях в Пирин. Не бях с енатоварвало толкова много, но си заслужаваше всяка пришка. А на Тевно езеро на заслона гледката на залез слънце беше уникална. :smile:
Elenina
 
Мнения: 21
Регистриран на: 20 Окт 2016, 09:12

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот annydance » 21 Окт 2016, 12:18

Elenina написа:Последно бях в Пирин. Не бях с енатоварвало толкова много, но си заслужаваше всяка пришка. А на Тевно езеро на заслона гледката на залез слънце беше уникална. :smile:


Как си организира тази екскурзия - с фирма организатор или просто се хванахте приятели? Все планувам да обиколя Рила и Пирин и все се спирам, защото нямам опит много с планините.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Magdalena_Nai » 13 Апр 2017, 00:33

Последно в Бургас, морето е красиво по всяко време...:)
А Бургас се променя и развива с всяка година.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Yunona » 13 Апр 2017, 09:43

В Атина бях - по работа, но имаше време и за развлечения. На третото си посещение в града най-накрая успях да се кача на романтичния хълм Ликавитос и да видя цяла Атина като на длан. Нищо, че беше в най-ветровития ден :)
Хубави вечери в приятни таверни с вкусна, свежа храна и добра компания. Това беше за този път :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот skyfly » 13 Апр 2017, 11:37

Браво на вас за хубавите преживявания! Аз от години нямам възможност да пътувам, а така ми липсват пътешествията. Свят не съм видяла, няма и да видя, за това се радвам на вашите истории. Продължавайте да пътувате, няма по-хубаво от това :)
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот anetageorgieva » 14 Апр 2017, 12:49

Вчера се върнахме от Павел баня. Намерихме една изгодна оферта от https://pochivka.bg/hoteli-pavel-banya-t253 . Бяхме там за 3 дни с децата и беше страхотно. Обслужването беше на ниво, а градът е много красив.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Malina » 15 Апр 2017, 08:06

anetageorgieva написа:Вчера се върнахме от Павел баня. Намерихме една изгодна оферта от https://pochivka.bg/hoteli-pavel-banya-t253 . Бяхме там за 3 дни с децата и беше страхотно. Обслужването беше на ниво, а градът е много красив.

В кой хотел бяхте? И имаше ли разни спа процедури, масажи, киснене в минерални води? :
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот anetageorgieva » 17 Апр 2017, 21:57

Бяхме в Милениум и да, има различни процедури. В повечето хотели там има басейнчета, масажи и т.н.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот dinkog » 18 Апр 2017, 12:55

Вчера се прибрах от екскурзия до Румъния, бях взел един ваучер от грабо. Синая и Букурещ. Изключително красиви места, следващия път ще отида с колата, за да мога да обиколя повече места. Толкова близо до нас, а така различно и много красиво в своя архитектурен стил.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron