Коя беше последната ви дестинация?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот skyfly » 18 Апр 2017, 14:11

dinkog написа:Вчера се прибрах от екскурзия до Румъния, бях взел един ваучер от грабо. Синая и Букурещ. Изключително красиви места, следващия път ще отида с колата, за да мога да обиколя повече места. Толкова близо до нас, а така различно и много красиво в своя архитектурен стил.

Ккаво мислиш за замъка на Дракула? Аз доста се разочаровах, разбрах, че на някаква кралица го дали и жената прекарала ток, поосъвременила го. Ходихме лятото, сякаш нищо от Дракула не беше останало.. или по-скоро нямаше усещането за нещо такова.. :roll:
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот denislavahristova » 05 Май 2017, 21:48

Бях отпуска няколко дни и решихме да отидем на една почивка. Ходихме в Хисаря с две нощувки. Намерихме една оферта почти без пари в https://pochivka.bg/hoteli-hisarya-t167 . Беше страхотно, много обичам да ходя на различни места в България.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Pipilota » 06 Май 2017, 09:07

denislavahristova написа:Бях отпуска няколко дни и решихме да отидем на една почивка. Ходихме в Хисаря с две нощувки. Намерихме една оферта почти без пари в https://pochivka.bg/hoteli-hisarya-t167 . Беше страхотно, много обичам да ходя на различни места в България.

Добре си почивате вие! :) ние и този път никъде няма да ходим, големи сме късметлии! хаха :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот denislavahristova » 26 Май 2017, 15:22

Не може само да се работи, трябва и да се почива. Но тази седмица сме пас :grin: :(
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Май 2017, 15:39

Оф, така да ми се почива и на мен, но с този ремонт у нас, няма изгледи тази година изобщо да се види почивка от нас.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Yunona » 29 Май 2017, 13:22

Моята последна дестинация беше пак по служебни причини, но и добре си изкарах в личен план :)
3 дни в Болоня (с леко отскачане до Парма), 3 дни в Женева и 2 дни в Милано - имаше достатъчно време и за работа, и за удоволствие.
В Болоня бях за четвърти път, обожавам този топъл и уютен град и разкошната му кухня. Женева посетих за втори път, някак не мога да я усетя "своя"... Красиво е, но...много ми е чуждо (сигурно И заради стресиращо високите цени :grin: ). В Милано стъпих за първи път, нямах кой знае какви предварителни очаквания (всички приятели ми го бяха представили предимно като шопинг дестинация, а моите интереси са другаде). Може би точно защото не очаквах нищо специално, бях приятно изненадана от всичко, което видях, опитах, вкусих и... купих (подаръци за момичатата, няма как) :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Май 2017, 14:36

Yunona, на твоята работа не търсят ли неспособни кадри като мен, да мае изпращат насам натам, че както е тръгнало в тоя живот ще гледам света само от небето един ден. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Yunona » 29 Май 2017, 15:29

rabotnata pchela написа:Yunona, на твоята работа не търсят ли неспособни кадри като мен, да мае изпращат насам натам, че както е тръгнало в тоя живот ще гледам света само от небето един ден. :lol:


Ооо, мила ми Пчеличке, човек никога не знае какво ще му сервира Съдбата :)
Само преди 10 години се хващах, че тайно завиждам на приятелките ми, които ходеха на екскурзии в Европа с автобуси... Нямах нито финансова възможност, нито време, нито пък на кого да поверя децата си. До 35-тата си година бях излизала от страната само веднъж - до Истанбул. На самолет пък се качих за първи път в компанията на поотрасналите си деца :)
Не че сега пътувам много, но все пак няколко пъти в годината ми се случва, и то на хубави места в Европа. Някога не можех и да мечтая за това :)
Следващото ми пътуване в чужбина (ако не излезе нещо друго междувременно) е по прекрасен семеен повод - ще присъствам на дипломирането на голямото чедо в Германия :cheerleadersmileygirl:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот kikimoraa » 29 Май 2017, 17:51

Страхотен план! Никога не трябва да се отказваме, може да се окаже, че наистина от някъде дебне изненадяавщо бъдеще, а и като сме млади още, няма място за притеснения. Аз също не съм напускала България, веднъж като дете на екскурция до Охридското езеро и това ми беше. Мечтая да видя прозрачната вода на гръцките брегове, искам да видя прекрасната Прага и да опитаме вкусните наденички, с оито се славят немците...дано стане.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот skyfly » 01 Юни 2017, 15:13

Ние също отдавна не сме пътували, преди имахме повече възможности да ходим, но вече не успяваме, с децата ангажиментите са повече и струват повече. :mrgreen: Не ми липсват пътуванията, но е хубаво да видиш нова дестинация, нова култура, архитектура и т.н..
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта