Коя беше последната ви дестинация?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Malina » 23 Юни 2017, 13:22

Преди 2 дена се върнахме от Инстанбул! Бяхме там за кратко, исках да го видя този град, останахме само една нощ, не успях да се наситя. Толкова много за гледане има и е толкова красив! За някои може да е един вид като национална измяна, че съм силно впечатлена от Истамбул, но това е истината. Не мога да си представя какво е когато няма така засилено полицейско присъствие и това напрежение, което го има сега в южната ни съседка.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот m0n4eto » 23 Юни 2017, 14:39

звучи прекрасно, сигурно си си изкарала супер..
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Юни 2017, 15:57

Много ми хареса описанието. Иска ми се да отида в Италия, Израел, Испания, Португалия, Прага! :) Някой ден, надявам се, макар че не сме яи да мечтая за това.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Касандра » 11 Май 2018, 17:08

Последните места, които съм посещавала, са Дяволският мост в Ардино и Татул. И двете забележителности ми харесаха много. А природата в Родопите е уникална. Това място е невероятно. И в чужбина съм ходила. И да, там също има много интересни места, но не забравяйте, че България е една от най-старите държави в Европа и крие много повече тайни, отколкото другите страни- онези модерните и съвременните.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот milenapetrova » 12 Май 2018, 14:21

Последната беше слънчев бряг, но след случките там и сякаш няма така хора вече..
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Andrey » 14 Май 2018, 11:41

milenapetrova написа:Последната беше слънчев бряг, но след случките там и сякаш няма така хора вече..

Кои случки от слънчев бряг визираш, какво се е случило напоследък в слънчака?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот monsita » 20 Май 2018, 11:29

Преди две седмици се върнах от круиз до Палма де Майорка. Когато чуя круиз и винаги си мисля, че е супер скъпо и готино преживяване, но се оказа, че вече не е никак скъпи удоволствие, а е наистина невероятно преживяване. Намерих си една оферта в https://oferti.pochivka.bg/kruizi-q28 . Бяхме за 5 дни с мъжа ми на меден месец. Прекарахме си страхотно, срещнахме много готини и интересни хора.
monsita
 
Мнения: 17
Регистриран на: 23 Дек 2017, 19:17

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Lollipop » 21 Май 2018, 12:58

monsita написа:Преди две седмици се върнах от круиз до Палма де Майорка. Когато чуя круиз и винаги си мисля, че е супер скъпо и готино преживяване, но се оказа, че вече не е никак скъпи удоволствие, а е наистина невероятно преживяване. Намерих си една оферта в https://oferti.pochivka.bg/kruizi-q28 . Бяхме за 5 дни с мъжа ми на меден месец. Прекарахме си страхотно, срещнахме много готини и интересни хора.

Наистина има добри идеи, за около 700лв на човек, много изгодно, дори :) Бих отишла, само трябва да спестя около 2100 лв само за пътните. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Frac » 21 Май 2018, 16:22

Последно не си спомням къде сме били - май миналото година в Поморие, ако изобщо се брои :) Иначе преди 1 година ходих в Дубай и беше страхотно. Вярно за 3 дена и се скъсахме от обикаляне, но е незабравим спомен. Скъпичко е, но пък си заслужаваше. Не успяхме всичко да разгледаме, надявам се някой ден да имам възможност да отида отново, а и на други места.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот monsita » 27 Май 2018, 16:06

Ако резервираш за след няколко месеца ще е още по-евтино.
monsita
 
Мнения: 17
Регистриран на: 23 Дек 2017, 19:17

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта