Коя беше последната ви дестинация?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот dessiblond » 10 Апр 2014, 14:27

Мечтите ни да пътуваме с приятеля ми са безгранични, а плановете за дестинации се построени, започнали сме да работим в някаква насока, но все още сме на една малка част от голямата ни мечта.
Интересно ми е за набиране на повече информация, коя беше последната ви дестинация и коя ви предстои в най-скоро време? :? Разкажете ни за нея, за пътуването, за страната (особено ако екзотична)!

Въпреки мечтите ми за екзотични дестинации, аз се озовах на едно хладно място – Дания, за сметка на това останах очарована от сблъсъка на съвременното европейско влияние с викингското, което е останало от миналото! :shock:
Бях в столицата – Копенхаген и единственото, което мога да кажа е, че трябва да съборим София и да започнем да градим наново, за да стъпи на част от това, което е тази европейска столица! :idea:
Е, хайде ваш ред е, разкажете за последната си дестинация и впечатленията си от нея!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Lyomi » 10 Апр 2014, 14:33

На мен ми е мечта Индия, но трябва силно проучване и за малко средства да стигнеш до там! Иначе бях в Мароко - невероятно преживяване, с невероятни хора се запознах и въпреки цялата беднотия ми се прииска да остана да живея там :!:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Snejna » 28 Ное 2014, 16:58

Отдавна не съм излизала от България, така че последната ми дестинация като се сетя май беше Трявна, красиви места има и в родината ни! :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот silver933 » 12 Юни 2015, 09:41

Lyomi написа:На мен ми е мечта Индия, но трябва силно проучване и за малко средства да стигнеш до там! Иначе бях в Мароко - невероятно преживяване, с невероятни хора се запознах и въпреки цялата беднотия ми се прииска да остана да живея там :!:

И на мен ми се иска да отида там, много екзотично и прашно ми се вижда, но ако трябва да си кажа най-често, много комерсиално ми се ходи до Дубай.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Snejna » 12 Юни 2015, 11:42

И аз искам да се разходя в някоя екзотична държава, но заплатата ми не мисли така, за съжаление. :) Това е лукс за софианци :Р
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Kremiliya » 12 Юни 2015, 12:35

Последно до село! :))) Отдавна нс ъм пътувала до по-различно място :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Юни 2015, 13:04

Kremiliya написа:Последно до село! :))) Отдавна нс ъм пътувала до по-различно място :(

И аз все там ходя, сега се стягаме за лятото ама да видим дали ще стане номера )
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Mon_ton » 12 Юни 2015, 13:25

С приятеля ми ходихме до Италия, беше много хубаво, надявам се скоро пак да имаме възможността да отидем някъде ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот Pipilota » 15 Юни 2015, 10:17

Mon_ton написа:С приятеля ми ходихме до Италия, беше много хубаво, надявам се скоро пак да имаме възможността да отидем някъде ;)

Мечта ми е да ида там, но надали ще ми се случи, а е толкова прекрасно място! :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Коя беше последната ви дестинация?

Мнениеот веселказасмяна » 27 Авг 2015, 14:13

Последно бяхме в Гърция на море на Тасос и ми стана една от любимите дестинации, надявам се за Нова година да се придвижим още малко на запад, но да видим...
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта