Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот Mon_ton » 07 Мар 2017, 14:43

denislavahristova написа:Нещо не съм изпратила линка. Питам за ето тези витамини https://healthstore.bg/pure-nutrition-d ... 0-tabletki . Тези сякаш са по-добри, защото освен магнезий, има цинк, калций и други витамини.

Всички комплекти витамини съдържат различни, но тези конкретно,които е споменал андрей са с добавен магнезий, т.е. повечко. ;) много подходящи за жени, но каквито и витамини да избереш, все ще едобре за теб.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Мар 2017, 14:58

А само приемът на плодове и зеленчуци не може ли да помогне, да се съживи тялото след дългата зима?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот denislavahristova » 29 Мар 2017, 15:19

Аз ям плодове и зеленчуци, но явно само те не помагат.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот fawla » 29 Мар 2017, 15:28

denislavahristova написа:Аз ям плодове и зеленчуци, но явно само те не помагат.

със сигурност, тако се чувстваш зле, имаш нужда от витамини, много хора пренебрегват приема например на б12, на витамин д и залагат само на цитруси и витамин С, а той далеч не е достатъчен за енергия в тялото.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Мар 2017, 16:09

Аз започнах да пия рибено масло и се чувствам много добре, малко имам дъх на риба, но като изключим това, останалото ми е супер, вече не се чувствам така изморена, нито пък ми се спи толкова през деня.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 22:50

Аз пия добавки за засилване на имунитета през цялата година- алое вера и витамини , например.
Извън добавките-най-много енергия, точно срещу пролетна умора ми дават салати с кълнове.Буквално прилив на енергия получавам от тях:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот renetka » 19 Апр 2017, 10:56

Напоследък се чувствам много изморена и отпаднала. Пия много вода на ден, въпреки, че преди не го правех, но просто сега усещам, че колкото и кафе да пия, не ми помага :( Какво да правя
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот silver933 » 19 Апр 2017, 11:28

renetka написа:Напоследък се чувствам много изморена и отпаднала. Пия много вода на ден, въпреки, че преди не го правех, но просто сега усещам, че колкото и кафе да пия, не ми помага :( Какво да правя

Мога да ти препоръчам някои неща, които правим у нас с всяка смяна на сезоните. Вземи си пробиотик, вземи си витамини, включи повече плодове и зеленчуци в менюто си,изключи бялата захар, бялото брашно. Премини главно на по-лек режим на хранене поне за 2 седмици и след това ще се чувстваш много по-добре. Тялото ти е изтощено след зимата и има нужда от повече енергия , но не под формата на понички, а под формата на качествена полезна храна.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта