Смути - здравословната напитка

Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот Lisica » 31 Мар 2016, 11:06

Аз също много обичам смутита, но ми се прецака сокоизтисквачката и сега докато си купя нова, ще има да си пия главно вода и чай. Няма изгледи да си купя скоро, понеже.. мама вече не искам да ми дава пари, а аз още си търся работа. :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот Rali_hr » 05 Юли 2016, 15:12

Lisica написа:Аз също много обичам смутита, но ми се прецака сокоизтисквачката и сега докато си купя нова, ще има да си пия главно вода и чай. Няма изгледи да си купя скоро, понеже.. мама вече не искам да ми дава пари, а аз още си търся работа. :lol:

Оф, то ако не ти се занимава, имам сокоизтисквачка и я ползвам много, много рядко. Мързи ме - купува плодове, режи прави..пфпфффпф безкрайно!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Юли 2016, 10:11

Такааа, вече съм абсолютен спец на смутитата ;) Ето днес имам едно прекрасно червено смути, с цвекло, морков, ябълка и авокадо! Невероятен вкус, който иска да пробва. :) Това ми е закуската всеки ден, различно смути с много вкусове, които да ми направят експлозия, докато очаквам обяда. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот pavleta » 12 Юли 2016, 10:21

rabotnata pchela написа:Такааа, вече съм абсолютен спец на смутитата ;) Ето днес имам едно прекрасно червено смути, с цвекло, морков, ябълка и авокадо! Невероятен вкус, който иска да пробва. :) Това ми е закуската всеки ден, различно смути с много вкусове, които да ми направят експлозия, докато очаквам обяда. :mrgreen:


Успява ли да ти задържи до обяда? Решила съм и аз да пробвам тези смутита, досега не съм си правила.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот qwerryyy » 13 Окт 2016, 10:39

Не ми харесва това на смутитата, че когато са само блендирани, т.е. не са изцедени, както тук казват някои рецепти, а всичко е блендирано става като бебешко пюре и не ми харесва. :front:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот ivoblinc » 13 Окт 2016, 11:21

qwerryyy написа:Не ми харесва това на смутитата, че когато са само блендирани, т.е. не са изцедени, както тук казват някои рецепти, а всичко е блендирано става като бебешко пюре и не ми харесва. :front:


Но така не е ли по-полезно? Всичко е вътре като полезни вещества, а не е само един гол сок.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Окт 2016, 11:25

ivoblinc написа:
qwerryyy написа:Не ми харесва това на смутитата, че когато са само блендирани, т.е. не са изцедени, както тук казват някои рецепти, а всичко е блендирано става като бебешко пюре и не ми харесва. :front:


Но така не е ли по-полезно? Всичко е вътре като полезни вещества, а не е само един гол сок.

Може и да епо-полезно, но е еднакво неприятно за пиене, по-скоро това няма пиене, то е сърбане и дъвкане през цялото време. Няма приятна консистенция.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Смути - здравословната напитка

Мнениеот dinkog » 18 Апр 2017, 12:48

искам да ви споделя едно много вкусно лятно смути - 2 ябълки, 2 праскови и 1 връзка магданоз. Изтисква се сока от ябъллките и се блендира заедно с прасковите и магданоза.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Предишна

Назад към Вегетарианци и вегани

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта