Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот penny » 14 Апр 2014, 11:24

До сега не бях чувала, че е толкова развита и напреднала азиатската козметика и затова се изненадах, когато вчера се заговорихме с едни майки и двете казаха, че имат много добри впечатления от ББ кремове на някаква корейска фирма, останали много доволни! :shock: :?:

Останала съм с впечатление, може би заради китайските боклуци, които се внасят на поразия, че не трябва да се доверяваш на нищо от Изтока :idea: , особено на козметика :idea: , но явно има и доста качествени азиатска продукти.
Вие с какви впечатления сте останали от азиатската козметика и каква сте ползвали - бяла или декоративна? :roll: Можете ли да ми препоръчате крем или маска за свиване на порите или пък разбрах, че за спиралите имат доста иновативни идеи азиатските производител?! :!: Надявам се да получа по-подробно инфо от вас! ;)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот niya_mazova » 14 Апр 2014, 11:29

Възможно е да имат наистина добри козметични продукти, но съм предубедена заради това, че козметиката е тествана на животни и въобще не излиза от лаборатория, ако не са направени тестове, не говоря общо, а специално за Китай, предполагам, че в други части от континента е така :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот pepa1974 » 16 Апр 2014, 13:14

Може би и аз съм предубедена от китайските боклуци, които се вкарват у нас, защото не вярвам, че се следи какво се вкарва у нас дори и като европейска казметика- срок на годност, вредни съставки, какво остава за азиатската. Бих пробвала, ако се засили контролът.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот lussy » 16 Апр 2014, 13:24

pepa1974 написа:Може би и аз съм предубедена от китайските боклуци, които се вкарват у нас, защото не вярвам, че се следи какво се вкарва у нас дори и като европейска казметика- срок на годност, вредни съставки, какво остава за азиатската. Бих пробвала, ако се засили контролът.

Аз лично не съм виждала азиатска козметика в България, говорила съм с познати, които си я поръчват по ибей или направо от азиатски сайтове :!:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот pepa1974 » 22 Апр 2014, 15:56

има по китайските магазини, но никога не съм заглеждала китайска козметика, защото не съм сигурна, дали няма нещо опасно в съставките.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот Таня Иво » 20 Ное 2018, 10:59

Даже не знаех че има такава на нашия пазар :shock: Не че другата е много надеждна като състав, но поне съм пробвала някои марки. Не бих заложила на нещо нечувано и невиждано.
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Re: Какви са впечатленията ви от азиатската козметика?

Мнениеот Петя Георгиева » 05 Дек 2018, 12:53

Мяркала съм тук там, ама не ми вдъхва доверие. Аз имам и по-специфична кожа, та не ми се рискува никак. Ако някой има пресни впечатления, ще ми е интересно да сподели конкретна марка и цени.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта