Червената точка на филми – спазвате ли я?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот silver933 » 05 Юни 2015, 09:05

Lollipop написа:
silver933 написа::mrgreen: Само онази, която е 18+ . :lol: То иначе няма да останат филми за гледане, ако се съобразявам всеки път с хлапето, е ако има някои жестоки убийствени сцени разкарвам хлапето в другата стая :) :mrgreen:

И аз така правя. Пък и е редно да се научат да си вършат малко някакви неща далеч от телевизора. Но когато детето ми стане на 10-12 изобщо няма да се съобразявам с разни точки, сега по-скоро се опасявам да не му повлияе на съня. :roll:
Ми виж моето е много малко още е на 1г. и няколко месеца и лесно го махам, обаче като порасне не знам как ще се справям, а на 12 -13 години децата вече са толкова напред с материала, че няма на къде повече. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот mix_twix » 09 Юни 2015, 14:10

Спомням си като дете, гледахме как убиват наред и когато Рамбо беше популярен, родителите ми никога не спираха ТВ при сцените с убийства, но когато имаше еротична сцена уж случаайно сменяха канала.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юни 2015, 17:26

mix_twix написа:Спомням си като дете, гледахме как убиват наред и когато Рамбо беше популярен, родителите ми никога не спираха ТВ при сцените с убийства, но когато имаше еротична сцена уж случаайно сменяха канала.

:lol: :lol: :lol: Да или започвахме да се правим на разсеяни и да си говорим точно в тоя момент. :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот Lili_pili » 16 Юни 2015, 15:52

Истина е, че убийствата са по-малко цензурирани отколкото еротичните сцени, що така? :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот JohnLocke » 27 Авг 2015, 11:36

Кой всъщност искате да я спазва, бабите, които гледат по обед филми с червена точка 12 и обясняват на внуците си, че е време да спят, :roll: защото филмът щял да е безинтересен :lol:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Авг 2015, 17:30

Какви са тези глупости? Бабите обяснявали на децата, че трябвало да спят. Всеки има право на избор какво да гледа и какво да позволява на децата си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот Kaya » 31 Авг 2015, 12:59

Сама решавам дали съдържанието на филма би бил подходящ за малката. Тя много харесва романтични филми, но в повечето случаи ограничението е 12г. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Ное 2015, 13:09

Kaya написа:Сама решавам дали съдържанието на филма би бил подходящ за малката. Тя много харесва романтични филми, но в повечето случаи ограничението е 12г. ;)

Ми то винаги ограничението в по-високо. Даже си мисля, че има принцип, по който се определят, без голямо значение съдържанието.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот Pipilota » 12 Ное 2015, 13:33

Ваня Стойчева написа:
Kaya написа:Сама решавам дали съдържанието на филма би бил подходящ за малката. Тя много харесва романтични филми, но в повечето случаи ограничението е 12г. ;)

Ми то винаги ограничението в по-високо. Даже си мисля, че има принцип, по който се определят, без голямо значение съдържанието.

Мхм, май наистина е така. Но пък за някои има 12 години, което за мен е недостатъчно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Червената точка на филми – спазвате ли я?

Мнениеот Lollipop » 17 Ное 2015, 10:26

Те децата вече толкова са ... изхитрили, че отдавна гледат филми, които не са подходящи за тях, а и какво лошо има в това. :) Важното е сам да няма много убийства, нека да има любов.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта