Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Коцева » 14 Апр 2014, 16:54

До сега пращахме дъщеря ми с нейното училище, но те станаха най-големите, понеже лагерът е за деца 8 – 14 години, но на нея не й е особено интересно с всички лапетии.
Тази година ми се искаше да я пратя на тийнейджърски лагер, но няма да бъда най-спокойната майка на света, понеже сред всички тези големи момчета и момичета не е страх, че ще опита разни неща, които не са подходящи за възрастта й!

Коя възраст е подходяща, за да изпратя дъщеря си на тийнейджърски лагер, така че да бъда спокойна, че няма да се подведе по чужди акъли?
И знаете ли къде се провеждат такива тийнейджърски лагери, да ми дадете някакви координати на фирми или нещо такова?
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот annydance » 14 Апр 2014, 16:57

Не знаех, че вече има такова разделение! Бъди внимателни къде я пращаш, по-добре недей на море, там хлапетата най-много белята да си намерят, като че ли планината възпитава по друг начин, на отношение към хората и природата, най-малко ;) ;) ;) ;)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Kaya » 24 Ное 2014, 11:21

То май само лагери за море се предлагат, аз не съм чула да има за планина, но е забавно по такива места, аз предпочитам така да пращам детето си сякаш, като му дойде времето разбира се.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Andrey » 24 Ное 2014, 17:53

Помня като ученик като ходихме по лагери винаги беше супер забавно! Но последните години много се пие там, един ден, когато имам деца, бих се замислил дали да ги пусна. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Malina » 07 Апр 2015, 16:37

Много е готино на лагери, като бях малка само така си почивах, то не беше на планина, на море, зелено училище и какво ли още не :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Локумът » 07 Апр 2015, 17:05

На планина също си изкарват добре, но за съжаление напоследък много често децата се натравят по тези лагери в планинските курорти..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот LEILA » 20 Апр 2015, 17:10

Локумът написа:На планина също си изкарват добре, но за съжаление напоследък много често децата се натравят по тези лагери в планинските курорти..

По-резервирана съм спрямо морските ни курорти, не толкова за планинските, а и сякаш в планината е по-спокойно, все пак зависи и къде се намират децата, де, т.е. на кой курорт :idea:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Rali_hr » 21 Апр 2015, 11:41

Има много фактори, ако децата са на хотел, когато са на морето е супер, но ако в почивни станции, в които мизерията е взела връх, разбира се, че не трябва да се пускат децата там, а по планините май няма такива места. Макар че от такива почивни станции са ми най-хубавите спомени :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот M.Tasheva » 24 Апр 2015, 16:14

Rali_hr написа:Има много фактори, ако децата са на хотел, когато са на морето е супер, но ако в почивни станции, в които мизерията е взела връх, разбира се, че не трябва да се пускат децата там, а по планините май няма такива места. Макар че от такива почивни станции са ми най-хубавите спомени :))

Допреди няколко години, да кажем 6-7 имаше такива местенца, които бяха ставащи, т.е. не са били като хотели, а с общи помещения - бани, тоалетни, като едно време, надявам се все още да ги поддържат общините или там, който би трябвало да ги поддържа :!:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Имате ли предложения за тийнейджърски лагери?

Мнениеот Rali_hr » 27 Апр 2015, 15:27

Да ти призная, май няма такива и то добре поддържани и да стават за деца, освен ако не са някакви екстремисти и учителите им не мислят на късмет да ходят на такова гнусно място. :roll: Сега дъщеря ми започна да подпитва за летни лагери, но освен ако не са на хотел, не бих се съгласила в някоя мизерна станция да ходят. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта