Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Krum » 11 Фев 2015, 16:37

Според мен пък няма как да стане - доброволно, все ще се обадиш на някой друг познат, кой може да стои постоянно сам?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Kremiliya » 11 Фев 2015, 17:01

Krum написа:Според мен пък няма как да стане - доброволно, все ще се обадиш на някой друг познат, кой може да стои постоянно сам?

Явно има хора, които се справят с това положение.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Andrey » 12 Яну 2016, 16:49

Ами аз не знам какъв луд трябва да си, за да искаш да изчезнеш безследно и да се скатеш от целия свят нарочно.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Локумът » 13 Яну 2016, 21:51

Andrey написа:Ами аз не знам какъв луд трябва да си, за да искаш да изчезнеш безследно и да се скатеш от целия свят нарочно.

Всякакви откачалки ги има. Някои решават да се измъкнат по такъв начин по свои сисобствени причини..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Malina » 14 Яну 2016, 09:28

И аз се чудя каква ли може да е причината, макар че наистина, благодарение не TLC виждаме колко побъркани хора има. Не се знае, може някой ден и ние да откачим толкова, че да решим, че не искаме да имаме връзка с никой близък или роднина. Макар че като се замисля, до някъде разбирам защо някои хора няма да искат да ги намират техните близки... :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот MerryPop » 19 Яну 2016, 18:19

Може, ако си на парчета, то никога не биха могли да те открият, особено ако си разпродаден :lol: колкото и черен да е хуморът, така си стоят нещата!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Kremiliya » 20 Яну 2016, 22:56

MerryPop написа:Може, ако си на парчета, то никога не биха могли да те открият, особено ако си разпродаден :lol: колкото и черен да е хуморът, така си стоят нещата!

Ее, ако го направиш защото ти самия искаш, надявам се, че в повечето случаи щ еси останеш цял целеничък! :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот fairy » 22 Мар 2016, 15:57

Трябва тотално да си излязъл от релси, за да поискаш да изчезнеш от всички и всичко, нямам предвид да си психясал, а да си в някаква страшна криза. Като се забиеш в някое село, с един или николко жители, спокойно си изчезваш. А другото изчезване да не дава Господ! Такъв ужас не пожелавам на никого.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Krum » 20 Апр 2016, 09:23

fairy написа:Трябва тотално да си излязъл от релси, за да поискаш да изчезнеш от всички и всичко, нямам предвид да си психясал, а да си в някаква страшна криза. Като се забиеш в някое село, с един или николко жители, спокойно си изчезваш. А другото изчезване да не дава Господ! Такъв ужас не пожелавам на никого.

Може, в нашите обезлюдени села, само че по-скоро изчезването трябва да е и покриване и все пак възможност да изкарваш пари, за да живееш. :) както случаите,които виждаме по филмите, как си сменят името, фамилията, заминават в друг град, под друга самоилчност и живеят там като съвсем други хора.:)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот black » 20 Апр 2016, 10:12

Не знам дали е възможно да изчезнеш напълно. Сега могат да те проследят по всякакъв начин - по телефони, банкови операции.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта