Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Perla » 15 Апр 2014, 10:15

В последните години все повече се говори за хора, изчезнали безследно!Историите са много, но броя им не спира да расте. Гледайки новините сутринта, разбрах за една жена от Карлово, която липсвала от 20 дни, но събитията в живота й - скорошен развод със съмнителен субект, който я е заплашвал със смърт - определено не са предвещавали нищо добро. И все пак какво се е случило с нея, дали е замесен бившия съпруг или е била замесена в някакви далавери, които не се споменават, кой знае!?! Поредната мистерия :?
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот lini_leni » 16 Апр 2014, 14:55

Perla написа:В последните години все повече се говори за хора, изчезнали безследно!Историите са много, но броя им не спира да расте. Гледайки новините сутринта, разбрах за една жена от Карлово, която липсвала от 20 дни, но събитията в живота й - скорошен развод със съмнителен субект, който я е заплашвал със смърт - определено не са предвещавали нищо добро. И все пак какво се е случило с нея, дали е замесен бившия съпруг или е била замесена в някакви далавери, които не се споменават, кой знае!?! Поредната мистерия :?

Не знам дали е възможно, но толкова често ми се иска да изчезна безследно и мисля, че скоро моите космически приятели ще ме вземат! :mrgreen: Не виждам друго обяснение и за изчезналата жена :P :D
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Elica » 28 Яну 2015, 16:48

lini_leni написа:Не знам дали е възможно, но толкова често ми се иска да изчезна безследно и мисля, че скоро моите космически приятели ще ме вземат! :mrgreen: Не виждам друго обяснение и за изчезналата жена :P :D

ТИ ако чакаш космическите приятели могат да те приберат едни други човечета, които не са зелени, а са в бели престилки. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Harmony » 05 Фев 2015, 15:51

Elica написа:
lini_leni написа:Не знам дали е възможно, но толкова често ми се иска да изчезна безследно и мисля, че скоро моите космически приятели ще ме вземат! :mrgreen: Не виждам друго обяснение и за изчезналата жена :P :D

ТИ ако чакаш космическите приятели могат да те приберат едни други човечета, които не са зелени, а са в бели престилки. :mrgreen:

То тези доброволно не прибират :D ще трябва да се постараеш :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Elica » 05 Фев 2015, 16:16

Така се започва, малко по малко и после е ясно какво е.. ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Anka » 05 Фев 2015, 17:18

Мисля, че ако се постараеш може и да не те намерят ;)))
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот silver933 » 06 Фев 2015, 12:31

Защо да не е възможно? Но разбира се друго е да го направиш по собствено желание, друго е по други начини.. :?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Andrey » 10 Фев 2015, 14:36

Със сигурност е възможно и за нещастие се случва все по-често сякаш, освен отвличанията, които никак не са приятно нещо, то и самите хора често решават да се покрият по един или друг начин.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Slavena » 11 Фев 2015, 13:21

О,да сестра ми и мъжа ми като избягаха доста време се мина, докато ги намерим къде са, първо си бяха в България, после отидоха в чужбина!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Възможно ли е да изчезнеш безследно?

Мнениеот Mon_ton » 11 Фев 2015, 15:26

Slavena написа:О,да сестра ми и мъжа ми като избягаха доста време се мина, докато ги намерим къде са, първо си бяха в България, после отидоха в чужбина!

Ужас! Сега разбирам, че мъжът ти и сестра ти са избягали, но по отделно имаш предвид, нали? :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта