Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот Perla » 15 Апр 2014, 11:00

Май истинските мъже в България вече се броят на пръсти. Или както казва една приятелка: "Едни станаха хомосексуалисти, други - женкари, а трети - самогъзници!" :lol:
Вече и разбирането за истински мъж се размива - много от самотните жени започнаха да се питат какво е това животно!? :D И така определението "ИСТИНСКИ", в днешно време стана титла, която взимат умните, моногамни мъже, които на всичкото отгоре са и кавалери! ;) Уауууу, има ли ги още? :D
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот franky » 15 Апр 2014, 11:47

Perla написа:И така определението "ИСТИНСКИ", в днешно време стана титла, която взимат умните, моногамни мъже, които на всичкото отгоре са и кавалери!


Ако това е дефиниция за "истински" мъж, май си е мит, няма такова животно :!: :!: не, че не обичам моя, ама не е от най-перфектните :mrgreen: поне е моногамен :фиу: :mrgreen: :mrgreen:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот penelopa » 28 Юли 2016, 10:21

То и малко угода няма :smile: . Ако е умен, моногамен и кавалер или ще е зает, или ще е някой тих, залюхан тип :lol: . И пак недоволни. Кое е за предпочитане?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юли 2016, 12:50

penelopa написа:То и малко угода няма :smile: . Ако е умен, моногамен и кавалер или ще е зает, или ще е някой тих, залюхан тип :lol: . И пак недоволни. Кое е за предпочитане?

Умен, моногамен, кавалер, тих и залюхан. :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот BeenieGal » 28 Юли 2016, 14:46

На мен не ми харесва да ми е скучно с мъжа. Предпочитам да е умен, моногамен, кавалер и малко луд, пък каквото ще да става :smile: .
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот qwerryyy » 28 Юли 2016, 16:31

rabotnata pchela написа:
penelopa написа:То и малко угода няма :smile: . Ако е умен, моногамен и кавалер или ще е зает, или ще е някой тих, залюхан тип :lol: . И пак недоволни. Кое е за предпочитане?

Умен, моногамен, кавалер, тих и залюхан. :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:

хубаво е да е малко залюхан, до толкова, че неговите решения да са всъщност твои. :twisted:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот Pipilota » 29 Юли 2016, 10:48

Не знам какво означава истински мъж, аз от моя съм си доволна. Отговорен, грижовен, добър, гледа ни, виждам и много отговорни необвързани, така че се съмнявам, че жените може би изискват нещо, което всъщност не знаят и не могат да получат съответно. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот Kaya » 29 Юли 2016, 13:53

Pipilota написа:Не знам какво означава истински мъж, аз от моя съм си доволна. Отговорен, грижовен, добър, гледа ни, виждам и много отговорни необвързани, така че се съмнявам, че жените може би изискват нещо, което всъщност не знаят и не могат да получат съответно. :)

Може би си права, сегашните момичета, май изобщо не знаят за какво става въпрос. :mrgreen: Момичетата искат да е нещо като футболист, с тая фигура, с тея доходи, да е мил и романтичен, истинска мечта. :) Истинските мъже са малко по-различни, въпреки че не подаряват рози всеки ден. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот Pipilota » 26 Авг 2016, 14:02

Мъжете са толкова различни, от това, което си представяме. :) направо като ни дойде до главата и сякаш някой ни хваща за крака с ласо и ни сваля от космоса с удар в земята. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Къде изчезнаха истинските мъже в България?

Мнениеот donni » 26 Авг 2016, 15:21

Pipilota написа:Мъжете са толкова различни, от това, което си представяме. :) направо като ни дойде до главата и сякаш някой ни хваща за крака с ласо и ни сваля от космоса с удар в земята. :lol:


Сваля ни, защото имаме изисквания и проектираме върху другия въжделенията и розовите си мечти. А той просто е човек с неговите недостатъци и особености. Или приемаш човека такъв, какъвто е, или не.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта