Мечтаете ли за къща с басейн?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Авг 2015, 17:11

E ти пък, хората приспособяват всичко на газ в наши дни, а и ако къщат ае с малък басейн, поддръжката защо да не се извършва от семейството, тук не става въпрос за нещо в олимпийски размери :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Rali_hr » 07 Авг 2015, 09:36

Точно, не е задължително басейнът да струва милиони, заедно с къщата, аз се замислям на село дали не можем да си направим в двора, някой не особено голям, но ме притеснява поддръжката на басейна. Не знам как успяват да поддържат водата бистра и чиста :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Mon_ton » 07 Авг 2015, 10:40

Rali_hr написа:Точно, не е задължително басейнът да струва милиони, заедно с къщата, аз се замислям на село дали не можем да си направим в двора, някой не особено голям, но ме притеснява поддръжката на басейна. Не знам как успяват да поддържат водата бистра и чиста :roll:

с много препарати сякаш и подмяна на водата редовно. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Bambaa » 25 Авг 2015, 16:46

Mon_ton написа:
Rali_hr написа:Точно, не е задължително басейнът да струва милиони, заедно с къщата, аз се замислям на село дали не можем да си направим в двора, някой не особено голям, но ме притеснява поддръжката на басейна. Не знам как успяват да поддържат водата бистра и чиста :roll:

с много препарати сякаш и подмяна на водата редовно. :)

Е, като искаш басейн е нормално да се използват и доста препарати, но поне знаеш, че само ти и твоите най-близки ще се накисват в него :lol:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Локумът » 09 Сеп 2015, 13:39

То такова киснене настъпва по басейните, че не е истина просто :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron