Мечтаете ли за къща с басейн?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Perla » 15 Апр 2014, 11:09

Та кой не мечтае!?! ;) Във фейсбук непрекъснато ни заливат със снимки на приказни къщи - с невероятно обзавеждане и огромни басейни! Мале, мале, как да не се размечтае човек, дотолкова ни се развихря фантазията, че вече се виждаме опънали се в джакузито с чаша в ръка, а мускулест мъжага ни налива шампанско! :lol: На това му се вика - живот като на кино! Давайте къщата насам :D
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Мади Ранчева » 15 Апр 2014, 13:37

Пхахаха.. хареса ми как се нагласи удобно в къщата или по-точно в джакузито :D :D не, аз не мечтая за огромна къща, нито за огромен басейн, компактна съм и предпочитам малка къщичка (мога да мине и без басейн и без мускулестия мъжага :D ), но пък за сметка на това искам да е наааа... Хаваи, например, защо не и Ямайка (там поне има и хубав ром :mrgreen: )
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Krum » 26 Ное 2014, 15:30

Мечтая си много ясно, но не е по джоба на много българи, за съжаление! Иначе с кеф бих имал хубав и широк дом с хубав и голям басейн, е на пак се размечтах :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Burborino » 01 Дек 2014, 16:38

ммм и с хубаво китно дворче с лятна кухня, беседка, полянка с райграс <3
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот silver933 » 02 Дек 2014, 12:12

Burborino написа:ммм и с хубаво китно дворче с лятна кухня, беседка, полянка с райграс <3

И аз съм почитател на лятната кухня, пък ако има и наблизо един детски кът да се събират хлапетата, още по-весело :D
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Krum » 04 Авг 2015, 11:39

Burborino написа:ммм и с хубаво китно дворче с лятна кухня, беседка, полянка с райграс <3

И да има кой да чисти, нали? :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот MerryPop » 04 Авг 2015, 15:16

Krum написа:
Burborino написа:ммм и с хубаво китно дворче с лятна кухня, беседка, полянка с райграс <3

И да има кой да чисти, нали? :)

Да не би пък, някой мъж да се е втурнал да чисти... а на дамите сякаш не им тежи така, като знаят, че имат такава красотичка за семейството си :idea:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Lili_pili » 04 Авг 2015, 15:57

Мисля, че хората с хубави къщи и басейни все си намират кой да им изчисти и без да се налага да дават луди пари. :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот Локумът » 06 Авг 2015, 15:40

Lili_pili написа:Мисля, че хората с хубави къщи и басейни все си намират кой да им изчисти и без да се налага да дават луди пари. :mrgreen:

Зависи, ако си дал и най-драгото си за такава къща може и да не ти останат за след това ;0
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мечтаете ли за къща с басейн?

Мнениеот ramimni » 06 Авг 2015, 16:17

Локумът написа:
Lili_pili написа:Мисля, че хората с хубави къщи и басейни все си намират кой да им изчисти и без да се налага да дават луди пари. :mrgreen:

Зависи, ако си дал и най-драгото си за такава къща може и да не ти останат за след това ;0

Как тогава ще си вземеш такава къща при положение, че не можеш да я поддържаш, никой луд не може да го направи, все едно да си купиш Хамър, ама да нямаш кинти да му сипваш!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта