Кенгуру пред слинг или обратното?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Кенгуру пред слинг или обратното?

Мнениеот renetka » 27 Фев 2019, 16:52

ivan.stoqnov написа:Като ги гледам тия майки грабнали децата си в тез сленгове и кенгура, направо кръста ме заболява. Аз моя малкия само веднъж тъй съм го носил и хем съм мъж и после 1 седмица ме боля кръста, от къде тия толкова слаби жени намират тая сила не ми е ясно. Купете си по 1 количка, слагайте го туй бебе вътре и го возете! Пазете си кръстовете, защото един ден туй магаре няма да ви и погледне. И аз на моята жена все ѝ говоря, ама кой ме слуша... Децата, та децата... Те си растат и си тръгват по техните си пътеки и дали носени в кенгуру, сленг или карани в количка, хич си и няма значение за тях... Да са ни живи и здрави!


Бая точно си го казал. Ама нали си е мода?! Чак вече имало курс по бебеносене в слинг :roll: Съветите на педиатрите са достатъчни, ама чак да ходя на курс, вече ми идва в повечко.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Кенгуру пред слинг или обратното?

Мнениеот Valya T » 16 Май 2019, 11:31

Определено слинг. Много е удобно и е полезно за детето.
Valya T
 
Мнения: 49
Регистриран на: 20 Фев 2019, 11:54

Re: Кенгуру пред слинг или обратното?

Мнениеот annamaria » 16 Май 2019, 14:05

В крайна сметка аз бих се доверила на препоръката на педиатъра. Каквото той препоръча. Педиатрите са в крак с това, което се препоръчва.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Кенгуру пред слинг или обратното?

Мнениеот Светлето » 05 Юли 2019, 08:59

Аз не съм ползвала никое от двете, но сега виждам доста майки със слингове и изглежда страхотно. Така и майката има голяма свобода.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта