ТИБЕТСКИ ГЪБИ - ЧАЕНА И МЛЕЧНА

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

ТИБЕТСКИ ГЪБИ - ЧАЕНА И МЛЕЧНА

Мнениеот joro_pov » 16 Апр 2014, 11:41

УДИВИТЕЛНИТЕ ГЪБИ МИ ПОКАЗАХА, ЧЕ ПИСАНОТО ЗА ТЯХ Е ИСТИНА!

Аз заболях от астма на 10- тата си годишнина и това продължи до преди 4 години(2010). Почти четири десетилетия страдах от сенна хрема, много тежка асмата и ренит. Който знае какво е да лежиш на легло с помпичка в ръка с месеци, да се потиш непрекъснато от липса на въздух - знае какво е!

Сега съм значително по добре, но ми помогна ... използването на тибетската млечна гъба, а след това и на тибетската чаена гъба.
ДНЕС ГИ ИЗПОЛЗВАМ РЕДОВНО ПО ЕДНА СМЕСЕНА ФОРМУЛА ЗА ЛЕЧЕНИЕ ЧРЕЗ ТЯХ. ИЗСТРАДАХ СИ Я АЗ САМИЯ И ЗНАМ, ЧЕ ТЯ ФАКТИЧЕСКИ МИ ПОМОГНА.

След 1 годишно консумиране на квас и чай се получи значително подобрение, а след втората почти почти напълно се излекувах. Просто свиренето на гърдите, което ме съпровождаше 30 - 40 години спря. Сега съм в 4-тата година от приемането на тези продукти от гъбките и съм доста добре- няма свирене в гърдите, кръвното е 140/90, отслабвах с 9 килограма. Сега дали отслабването се дължи на гъбките или на това че почнах по- редовно да спортувам не мога да кажа със сигурност, о така или иначе редуцирането на теглото е факт.

Както казах, гъбките много ми помогна също за регулиране на високото ми кръвно- 210/110, въпреки че то се смъкваше с хлофадон за малко! Намаля и сърцето да ми бие учестено.

Днес още приемам по смесена формула продукти от млечната и чаената тибетски гъби и искам да я споделя с всеки. Тя е 4-ри месечна, с постепенно смесване на консумацията на продукти от използването на млечната и чаената гъби.
Който иска да научи за тази формула, а и за тибетските гъби, нека ми пише на:
nida18@abv.bg .
Ще му обясня подробно.
joro_pov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Дек 2013, 12:40

Re: ТИБЕТСКИ ГЪБИ - ЧАЕНА И МЛЕЧНА

Мнениеот draga.mihova » 23 Апр 2014, 14:48

А имат ли си имена тези гъби, за да прочетем повече за тях или са по-известни като чаена и млечна :roll:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: ТИБЕТСКИ ГЪБИ - ЧАЕНА И МЛЕЧНА

Мнениеот The_The_Ramone » 29 Апр 2014, 23:09

Тези гъби минаха и през мен. Честно казано, удивително е доверието на хората, които пият неща, за които някой им е казал, че са безвредни и са го прочели в някой форум.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: ТИБЕТСКИ ГЪБИ - ЧАЕНА И МЛЕЧНА

Мнениеот CinemaFreak » 03 Юли 2018, 16:51

Тези гъби бяха масова психоза. Пълна групост, само наивни хора могат да им се вържат.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта