Трябва ли да ме притеснява географският език?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Трябва ли да ме притеснява географският език?

Мнениеот lussy » 16 Апр 2014, 13:28

Забелязах чак сега, а може би се е появило и по-рано, че дъщеря ми е с географски език! Не знам дали трябва да се притеснявам, но първоначално, когато видях, че езика й е географски имаше и ангина, та си помислих, че е заради това. :? По-късно, обаче, лекарката ни каза, че това не е в следствие на заболяване.

Не зная дали това трябва да ме притеснява, но когато започне да се разболява това е първият симптом, петната стават доста по-видими! До колкото разбирам това е често срещано състояние, знаете ли от какво би могло да се повлияе и дали може да се превърне в болестно състояние, :? трябва ли да се притеснявам?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Трябва ли да ме притеснява географският език?

Мнениеот YoLindi » 16 Апр 2014, 13:33

Мисля, че това се появява само при болнавите деца и с времето, според мен ще отшуми, въпреки че имам приятелка, която също има географски език и с времето не се е повлиял, дори наскоро ми се похвали, че е открила ботуша на Италия на езика си! :D :D
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Трябва ли да ме притеснява географският език?

Мнениеот Elica » 26 Ное 2014, 10:30

Не знаех, че така се нарича този вид език :) Имам приятелка, която е с георгафски език, всичко си ѝ е наред :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Трябва ли да ме притеснява географският език?

Мнениеот Петя Георгиева » 09 Ное 2018, 15:12

От нашата лична знам че не е притеснително. Просто при разболяване ще има промяна и по езичето. Нещо като симптом на разболяването.
Чувала съм че с хомеопатия може да се работи върху причините за географския език, но си спомням подробностите.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Re: Трябва ли да ме притеснява географският език?

Мнениеот Story_teller » 14 Май 2019, 11:03

И дъщеря ми е с такъв език. Няма нищо страшно, даже така предусещам кога се разболява.
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron