Различните родители – с пиърсинг и тату

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Jully » 27 Май 2015, 15:22

Malina написа:Не намирам никаква разлика между тези хора - с татуировките и т.н., разбира се все още свикваме трудно с тях, но това не означава, че са психопати, а и наистина стават все по-често срещани. :)

Да, разбира се, тепърва ще се виждаме с тях и ще свикваме с тях.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Bass » 28 Май 2015, 10:37

Е*аси логиката, честно. Това да не са шимпанзета, дошли директно от джунглата, че да се свиква с тях? Падам. От. Стола.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот belleville » 28 Май 2015, 11:30

#лудилудихора :D Амии все повече се убеждавам, че хората започват драстично да се променят и то в изключителни крайности!
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот mix_twix » 29 Май 2015, 11:40

Bass написа:Е*аси логиката, честно. Това да не са шимпанзета, дошли директно от джунглата, че да се свиква с тях? Падам. От. Стола.

Пффф, може да си сигурен, знаеш ли колко странно ме гледат винаги, много съм им интересен, само защото имам някоя друга татуировка, точно съм като музеен експонат. :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2015, 11:10

mix_twix написа:
Bass написа:Е*аси логиката, честно. Това да не са шимпанзета, дошли директно от джунглата, че да се свиква с тях? Падам. От. Стола.

Пффф, може да си сигурен, знаеш ли колко странно ме гледат винаги, много съм им интересен, само защото имам някоя друга татуировка, точно съм като музеен експонат. :)

Не те знам имаш ли деца, но когато дойде това време със сигурност ще изглеждаш странно. Сега се приемат готини мъже с риза и прилепнали дънки и татуировка, тип Фики, но ако си пич с татуировки очаквай странни погледи :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Bass » 02 Юни 2015, 13:39

Тц-тц-тц. Възмущавам си се. :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юни 2015, 14:37

Bass написа:Тц-тц-тц. Възмущавам си се. :D

Недей, в повечето случаи младите жени харесваме лоши момчета. :) Аз много се радвам и на моя лоЖ мъЖ, особено възхищение буди обицата на езика му, не знам как го гледат странно. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Slavena » 02 Юни 2015, 15:29

Само с татуировка мога да приема, но да има обеци мъжа е грозна история.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юни 2015, 08:14

Slavena написа:Само с татуировка мога да приема, но да има обеци мъжа е грозна история.

Абе яяя :) Толкова са готини, аз само по такива мъже се заглеждам и все още, чудя се моят още колко може да се нарисува или пробие, макар че аз нямам нито 1 пиърсинг или татуировка, смятам, че на него по-добре му стоят. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Bass » 03 Юни 2015, 11:24

rabotnata pchela написа:
Slavena написа:Само с татуировка мога да приема, но да има обеци мъжа е грозна история.

Абе яяя :) Толкова са готини, аз само по такива мъже се заглеждам и все още, чудя се моят още колко може да се нарисува или пробие, макар че аз нямам нито 1 пиърсинг или татуировка, смятам, че на него по-добре му стоят. :lol:

Браво, булка! Като ходите на почивка, ***** ли детектора за метал на чекаута :mrgreen:

PS: Пиърсингите са яки доста, да.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта