Различните родители – с пиърсинг и тату

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот PasDeDeux » 16 Апр 2014, 14:25

Хората с пиърсинг или тату, никога не са били възприемани на сериозно, казано честно тези снобски разбирания много ме дразнят, въпреки че нямам, нито тату, нито пиърсинг. :evil: :evil: За сметка на това съм решила сега да си направя, след второто отроче нямам никакви притеснения, че мястото, което ще татуирам ще стане на стрии или пък ще имам проблеми с пиърсинга! :P :P

Интересно ми е защо заклеймяват различните родители :? , тези които не ходят всеки ден с високи токчета и официално облечени на работа, защо толерантността е на толкова ниско ниво? :shock: :shock:
Вие мами и татковци, които имате пиърсинг и тату получавали ли сте етикета лош родител, :?: само защото не изглеждате като останалите и защото давате различен от техния пример на вашите деца? :roll:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Nightmare » 16 Апр 2014, 14:30

Как да ги възприемат сериозно, едно време само затворниците имаха татуировки :!: на мен ми стои изключително грозно и нечистоплътно, да не говорим, че няма никакъв смисъл, нито обеците, нито тея цигански шарении по кожата!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Lyomi » 04 Юли 2014, 13:44

Имам по-алтернативни приятели, които са вече родители и са ми разказвали, че най-вече възрастни хора са ги подминавали с подхвърляния от сорта, какъв ли родител ще е този или тази, което е ужасно кофти :(
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот mix_twix » 07 Яну 2015, 18:29

Nightmare написа:Как да ги възприемат сериозно, едно време само затворниците имаха татуировки :!: на мен ми стои изключително грозно и нечистоплътно, да не говорим, че няма никакъв смисъл, нито обеците, нито тея цигански шарении по кожата!

Няма смисъл за теб, щото си тесногръд. :lol:

Аз имам обеци и татуировка и хич не ми дреме как ще ме гледат другите. Имам приятели, които са родители, единствените хора, които правят проблем са ей такива консерви, иначе младите хора ги приемат ОК, което е важното. А и не са споделяли да имат някакви притеснения за децата си, в градините се отнасят нормално както с родителите, така и с децата, в крайна сметка човек се доказв акато говори, дори в повечето случаи така изглежадщи хора са супер интелегентни, за разлика от добре облечените метросексуални, които госпожата или господина отгоре сигурно мисли за перфектни. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Slavena » 08 Яну 2015, 18:07

Изглеждат ми като наркомани не мога да приема че могат да отгледат дете!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Lollipop » 08 Яну 2015, 18:27

бе как ще са наркомани, ... глупости само чак се ядосвам като ви чета, много готини хора са!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Burborino » 09 Яну 2015, 10:11

Lollipop написа:бе как ще са наркомани, ... глупости само чак се ядосвам като ви чета, много готини хора са!


И аз... :? Не мога да повярвам, че може да заклеймиш някой защото имал татуировка. И как точно татуировката се отразява на начина по който се грижи за децата си? Имам приятели с татуировки. Имам и такива, които са семейни и си имат деца и си се грижат перфектно за тях. Направо не мога да повярвам какво прочетох тук, честно! :o :shock: :shock:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Lili_pili » 09 Яну 2015, 10:30

Все още е трудно да свикнем с тези хора, защото изглеждат различно от общоприетото правило, но все по-често виждаме вече млади момчета и момичета с татуировки и пиърсинги, затова скоро ще се окаже нещо нормално и на никой няма да му прави впечатление.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот mix_twix » 09 Яну 2015, 11:39

Тесногръд народ, само това мога да кажа. Сякаш, ако изглеждаш по определен начин си много морален, виждаме пълните чалга дискотеки с каймака на обществото, пияни, заляни, обиждат жените, държат се като царе... :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Различните родители – с пиърсинг и тату

Мнениеот Pipilota » 16 Яну 2015, 10:00

Аз нямам мнение, намирам ги за нормални хора, не се впечатлявам, само малко - колкото да ги огледам, защото са ми интересни визуално, но това няма нищо общо с родителството им, или с работата им - напълно нормални ги възприемам.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта