Фото конкурс “Детето в страната на книгите” - некоректни...?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Фото конкурс “Детето в страната на книгите” - некоректни...?

Мнениеот Sophia.G » 23 Апр 2014, 11:15

С голям интерес аз и моя съпруг направихме снимки на нашата дъщеря, защото тя /въпреки малката и възраст, едва 14 месеца/ обожава да разглежда книжки, да и ги четат и да си ги "чете" сама.
За нас като родители това е много важно и сме горди, че детето ни е такова :) /не че има родители, които не са горди с децата си де, хехе.../
И като видяхме фото конкурса на Хеликон “Детето в страната на книгите”, веднага извадихме фотоапарата и направихме хубави снимки. И ги качихме и ...горе долу тук спряхме. :(
На запитванията не отговарят, вече седмица не са ни качили снимките, а гледам, че на други са качили и вече ги гласуват.
Добре де, Хеликон, страхотни книжарници сте, но защо имате такова отношение към читателите?
И защо правите конкурс и не качвате снимките?
Много сме огорчени.
Има ли и други участници в този конкурс? Дали е възможно да има някаква измама?
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Фото конкурс “Детето в страната на книгите” - некоректни

Мнениеот Ginger » 23 Апр 2014, 11:47

Ако сте ги изпращали на имейл е възможно да не са получени, ако са получени е възможно да е станало някакво недоразумение, не зная, но със сигурност не бих записала детето си на конкурс, нито на по-малка, нито на по-голяма възраст, по никакъв начин не ми се вижда редно! :x
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Фото конкурс “Детето в страната на книгите” - некоректни...?

Мнениеот Kremiliya » 28 Ное 2014, 13:34

Е, не мисля, че е голям проблем да ви кажа честно, аз не бих записала детето си в такива конкурси, че да имам и очаквания чак накрая. Все пак когато порасне ако иска и има мнение може да участвате заедно ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта