Как да обзаведем малък коридор?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Ginger » 23 Апр 2014, 11:55

Решихме тази година от рано да започнем лека полека с ремонтните дейност вкъщи, за да можем да си изкараме една хубава почивка през лятото!

Започваме от коридорите! Намерихме един познат, който се справя отлично с намирането на материали и съответно с поставянето им, става въпрос за мазилки, подово настилки и всякакви такива!
Решихме да сложим на ПВЦ подова настилка, :idea: но от там нататък не зная как да се справим с малките коридори, как да ги обзаведем, хем да изглеждат по-просторни, хем да обзаведем и с портманто, :idea: тъй като и удобство търсим в крайна сметка!

Дайте ми съветчета – с латекс или тапети, а с ламперия, как ви се струва? :?: Как е добре да бъде обзаведено с портмантото с шкаф за обувки и малко гардеробче или само огледало и тип скамейка – шкаф? :roll:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот julianne » 23 Апр 2014, 11:59

Дори и да е бяла ламперията ще стесни коридора, така че не е за препоръчване, можеш да сложиш светли тапети или латекс, зависи от състоянието му в момента, като по средата напречно да минава фриз или на негово място малка поличка за ключове :idea: ;)
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Anka » 30 Дек 2014, 13:48

Ламперията за мен изобщо не е добър вариант, представям си как се завъждат различни буболечки там. По-добре с латекс или тапети, а закачалката може да бъде от тези, които са само дъски и закачалки, разположени различно , така ще събира повече дрехи и няма да изглежда претрупано. А има и едни шкафове за обувки, които са вертикални, много са ефектни, може да се комбинира с малко пространство за огледало и масичка. ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Lollipop » 05 Яну 2015, 12:14

Някое добро портманто, което е по-издължено, отколкото широко би свършило добра работа, така че да събере всичко. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Яну 2015, 17:05

Зависи какво искате да има в коридора ви :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Krum » 05 Яну 2015, 18:08

У нас коридора е много малък, нещо от типа на 1,5м на 1,5м.. :roll: имам само портманто и една масичнка в ъгъла за ключовете :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Rali_hr » 09 Яну 2015, 17:54

Харесвам малки коридори, големия коридор е безсмислен, у нас имам един огромен коридор, който се използва за игрално поле просто.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Krum » 09 Сеп 2015, 11:02

Rali_hr написа:Харесвам малки коридори, големия коридор е безсмислен, у нас имам един огромен коридор, който се използва за игрално поле просто.

Ако апартамента е голям трябва да има как да бъде разпределено пространството между стаите, затова са и големите горидори :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот MollyDolly » 15 Сеп 2015, 16:15

Krum написа:
Rali_hr написа:Харесвам малки коридори, големия коридор е безсмислен, у нас имам един огромен коридор, който се използва за игрално поле просто.

Ако апартамента е голям трябва да има как да бъде разпределено пространството между стаите, затова са и големите горидори :)

Естествено, в малко от случаите се мисли за коридора като място, в което трябва да имаш кой знае какъв уют, иначе в най-лошия случай едно шкафче с обувки и огледало ни е достатъчно, не че има място за повече, но сякаш се справяме :roll:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Как да обзаведем малък коридор?

Мнениеот Lollipop » 16 Сеп 2015, 14:42

Е, все пак коридора е това, което казва добре дошъл у нас, може да е по-готин! :mrgreen: Малко цветя в ъгълчето, малка масичка или кошничка на портмантото и всичко се нарежда. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта