Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 10:23

Sophia.G написа:
Spencer написа:Продуктите, от които съм доволна и пак бих си купила са малко. Предпочитаната от мен козметика е на Орифлейм - каквото и да съм ползвала винаги съм оставала доволна!

Орифлейм са една голяма измишльотина, тикана покрай разпространението си - мултилевъл маркетинг. Слаби продукти и без никакви достойнства.

Колкото пъти съм се лъгала да си купя продукт на Орифлейм, толкова пъти съм ги хвърляла в кофата -червила, сенки, парфюми.Вече не може да ме излъжат, че видиш ли от 200 продукта 1 бил добър.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот anastasia » 23 Май 2014, 17:03

Аз сега приключвам един околоочен крем Rhamnia Bynata - чак сега разбрах, че се чете Рамния Байната :oops: .
Мисля да повторя и освен това да пробвам и дневния. Към околоочния нямам забележки! А кожата ми е много чувствителна и не понася какъв да е крем.
http://www.bynata.com/product/eye-cream/ Супер лекичък, много добре овлажнява и бръчиците около очите определено се поизгладиха. С масло от облепиха са кремовете, а за облепихата четох много хвалебствия. Български са.
anastasia
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Май 2014, 16:43

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот pepa1974 » 23 Май 2014, 19:28

Пак да си кажа- не ползвайте Garnier Color Sensation боя за коса, докара ми обриви и проблеми!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот Julto_pate » 03 Юни 2014, 00:15

Често попадам на боклуци, за които само си пилея парите и след това мухлясват в шкафа. :lol: Последно си взех едни кристалчета за коса с макадамия Макадами, които се оказаха доста добри. За тяло от година си взимам лосион на Eucerin, а за лицето ползвам хидратиращ на Биодерма.
Julto_pate
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Юни 2014, 00:03

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот zheleva212 » 28 Юни 2014, 15:13

Julto_pate написа:Често попадам на боклуци, за които само си пилея парите и след това мухлясват в шкафа. :lol: Последно си взех едни кристалчета за коса с макадамия Макадами, които се оказаха доста добри. За тяло от година си взимам лосион на Eucerin, а за лицето ползвам хидратиращ на Биодерма.

И аз имам същия проблем с мухлясващите боклуци в шкафа ми, та май ще захвърля поредните кристали за коса и ще добавя тези, които препоръчваш, а каква е приблизително цената им?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот Julto_pate » 12 Юли 2014, 13:09

Кристалите за кося Макадами си ги взех за около 9 лв от София, но шишенцето е 50 мл. и стига за доста време. Сега проверих, има ги и във Фрамар- 8.50лв.
Julto_pate
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Юни 2014, 00:03

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот Slavena » 20 Фев 2015, 15:22

ПОследно си купих крем за ръце на гоудън роуз и много ми хареса, сега мисля пак да си взема същия ;)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот maminka » 11 Дек 2015, 15:51

Slavena написа:ПОследно си купих крем за ръце на гоудън роуз и много ми хареса, сега мисля пак да си взема същия ;)

Аз съм доволна от душгела на Petit Olivier, мисля да повторя покупката си, но да е различна серия :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Мар 2016, 14:15

Много съм доволна от интимния гел на Билка и мисля отново да си купя, но сега си правя почивка от ползването на подобни продукти. :)
Също така от декоративната козметика, препоръчвам спирала на Лореал, изключително добра! :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Козметиката, която изразходвахме и пак бихме купили?!

Мнениеот Jully » 23 Мар 2016, 11:11

Аз съм много доволна от последните лакове на голдън роуз, с дебелата четка. Лакират плътно с дебел готин слой и съхнат изключително бързо! Лошото е, че няма много голямо разнообразие на цветове. :(
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта