Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот draga.mihova » 23 Апр 2014, 14:49

Чета, че доста от жените говорят за режима на проф. Байкова. Напоследък не съм си пускала предаването на Гала - На кафе, но преди си спомням, че проф. Байкова беше абонирана за него! :lol: :lol:

Леко скептично настроена съм към режима на проф. Байкова, но не съм чула абсолютно никакви отзиви или пък случайно някой и успех да е пожънал с него, само слушам как Пенка или Драганка щели да го започват, но нали знаете, както всички диети и тази е от понеделник! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Исках да разбера дали някой случайно е пожънал успех с режима на проф. Байкова, както и повече за него – дали се чувства гладен, отпаднал или напротив?! :?
Може и да нямам големи проблеми с килограмите, но пък се чувствам често гладна, дори и да закуся по-стабилно след три часа стомахът ми пак ме подсеща :oops: , в такъв случай, мислите ли че ще мога да издържа този режим? :roll:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот nushi.kisyova » 23 Апр 2014, 15:04

Скоро говорих с една приятелка, беше чела по форуми за този режим, но не го е започвала, като гледам какво включва основно първите дни са течности, кисело мляко и плод/зеленчук през два часа, та едва ли ще гладуваш много, но не знам и какви килограми се свалят с него :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот MGB » 12 Май 2015, 13:27

Аз си мисля, че точно в края на първия ден енергията ще ме е напуснала изцяло, и не бих могла да имам, че и в повече, та тези, които са успели да издържат - шапка им свалям!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот luchia@marco » 14 Май 2015, 10:34

Мен киселото мляко много ме засища, ако три пъти на ден ям по едно, нямам да усещам глад, само на това мога да карам, така че не смятам този режим за много тежък!
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот Gold » 14 Май 2015, 10:58

luchia@marco написа:Мен киселото мляко много ме засища, ако три пъти на ден ям по едно, нямам да усещам глад, само на това мога да карам, така че не смятам този режим за много тежък!

Виждала съм доста режими на Байкова. Ми те са едни и същи...млако с плод/мляко със зеленчук...А къде са протеините и мазнините :roll: А и толкова мляко на едно място, нещо не е както трябва :)
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот Snejna » 14 Май 2015, 12:18

nushi.kisyova написа:Скоро говорих с една приятелка, беше чела по форуми за този режим, но не го е започвала, като гледам какво включва основно първите дни са течности, кисело мляко и плод/зеленчук през два часа, та едва ли ще гладуваш много, но не знам и какви килограми се свалят с него :roll:

Ако не те засища киселото мляко то определено ще се гладува, аз никога не съм се наяждала с мляко. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот Gold » 20 Май 2015, 11:44

Snejna написа:
nushi.kisyova написа:Скоро говорих с една приятелка, беше чела по форуми за този режим, но не го е започвала, като гледам какво включва основно първите дни са течности, кисело мляко и плод/зеленчук през два часа, та едва ли ще гладуваш много, но не знам и какви килограми се свалят с него :roll:

Ако не те засища киселото мляко то определено ще се гладува, аз никога не съм се наяждала с мляко. :)

Плюс, че това са главно въглехидрати :roll:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот BeenieGal » 22 Май 2015, 11:07

Gold написа:
Snejna написа:
nushi.kisyova написа:Скоро говорих с една приятелка, беше чела по форуми за този режим, но не го е започвала, като гледам какво включва основно първите дни са течности, кисело мляко и плод/зеленчук през два часа, та едва ли ще гладуваш много, но не знам и какви килограми се свалят с него :roll:

Ако не те засища киселото мляко то определено ще се гладува, аз никога не съм се наяждала с мляко. :)

Плюс, че това са главно въглехидрати :roll:

Именно, въглехидратите си засищат, поне досега винаги е било така при мен, не зная какво недоволствате :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот Lisica » 22 Май 2015, 11:59

Киселиото мляко е от въглехидрати? Мислих, че там преобладаавт белтъчините.. :?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Пожънал ли е успех някой с режима на проф. Байкова?

Мнениеот Rali_hr » 27 Май 2015, 13:17

Lisica написа:Киселиото мляко е от въглехидрати? Мислих, че там преобладаавт белтъчините.. :?

Може би в това от магазина има повече въглехидрати, заради нишестето. :?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта