Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Локумът » 26 Юни 2015, 16:57

Kremiliya написа:за мен е нещо напълно нормално да се правят такива снимки, разбира се на ми харесват изпънатите потници надолу, при положение че имам и дъщеря още по-малко ми се нравят такъв тип снимки. :roll:

:) Мъжете кифли мен лично ме дразнят повече, като вземат да свалят панталоните и ми иде да скоча от някъде. Дано моите двамата не измислят такава глупост, че ще е чудо.... :twisted:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Pipilota » 27 Юни 2015, 09:47

На мен също ми е противно да видя разголени мъже! Тази показност и сваляне със сексуалност вече не е запазена марка само за жените, мъжете успешно влизат в образа на мъжки коври. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот BeenieGal » 29 Юни 2015, 10:06

Pipilota написа:На мен също ми е противно да видя разголени мъже! Тази показност и сваляне със сексуалност вече не е запазена марка само за жените, мъжете успешно влизат в образа на мъжки коври. :lol:

Хахаххахаха колко правилно казано, а да, гнусно е да видиш някакъв загорял мъжага как си прави селфи в огледалото, още като видя такива профилни снимки и им давам ънфренд :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Pipilota » 29 Юни 2015, 10:47

BeenieGal написа:
Pipilota написа:На мен също ми е противно да видя разголени мъже! Тази показност и сваляне със сексуалност вече не е запазена марка само за жените, мъжете успешно влизат в образа на мъжки коври. :lol:

Хахаххахаха колко правилно казано, а да, гнусно е да видиш някакъв загорял мъжага как си прави селфи в огледалото, още като видя такива профилни снимки и им давам ънфренд :mrgreen:

А, напоследък виждам и мъже, които се снимат в леглото, докато уж спях, хохо!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Lili_pili » 12 Авг 2015, 15:28

Аз много обичам да ес снимам както съм казвала и преди, но не си правя абсурдни снимки, обаче от морето ако не сиудариш 20-40 селфита то от къде тогава? :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот lini_leni » 17 Авг 2015, 16:35

Lili_pili написа:Аз много обичам да ес снимам както съм казвала и преди, но не си правя абсурдни снимки, обаче от морето ако не сиудариш 20-40 селфита то от къде тогава? :mrgreen:

То пак от море до море има разлика, а също и зависи колко време си бил там, само не разбирам къде след това съхраняват всичките тези снимки? :roll:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот svetlozara » 04 Ное 2015, 13:22

lini_leni написа:
Lili_pili написа:Аз много обичам да ес снимам както съм казвала и преди, но не си правя абсурдни снимки, обаче от морето ако не сиудариш 20-40 селфита то от къде тогава? :mrgreen:

То пак от море до море има разлика, а също и зависи колко време си бил там, само не разбирам къде след това съхраняват всичките тези снимки? :roll:

В телефоните, къде? :) Моят телефон има 20гб памет, имам достатъчно място за снимки. :) :neener:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Pacienti » 04 Ное 2015, 17:14

Живеем във времето на селфитата, много ми е смешно като почнат да снимат какво и къде хапват, публикуването на такива снимки крещи - вижте ме къде съм, завиждайте.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Pipilota » 05 Ное 2015, 12:11

Pacienti написа:Живеем във времето на селфитата, много ми е смешно като почнат да снимат какво и къде хапват, публикуването на такива снимки крещи - вижте ме къде съм, завиждайте.

И аз публикувам снимки на яденето ми и ми харесва. :) Правя го разбира се рядко, ако е нещо специално, а не за спорта. Но има доста, които наистина нахалстват. Но на мен най-противни са ми селфита на жените които се снимат само от врата надолу и полазват я гърди я г*з. :nocomment:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Kremiliya » 05 Ное 2015, 17:16

Pipilota написа:
Pacienti написа:Живеем във времето на селфитата, много ми е смешно като почнат да снимат какво и къде хапват, публикуването на такива снимки крещи - вижте ме къде съм, завиждайте.

И аз публикувам снимки на яденето ми и ми харесва. :) Правя го разбира се рядко, ако е нещо специално, а не за спорта. Но има доста, които наистина нахалстват. Но на мен най-противни са ми селфита на жените които се снимат само от врата надолу и полазват я гърди я г*з. :nocomment:

Такива са много и това се има за нормално и едва ли не тези жени са повече от останалите. :banghead:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron