Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот vasi_e » 24 Апр 2018, 14:37

За мен си е чист нарцисизъм. Едно е да си ги правиш с приятели и да са си за вас, съвсем друго - да си правиш постоянно селфита и да ги качваш в социалните мрежи. Защо, освен ако не искаш да се покажеш пред света "колко си готин/а"? :D За всяко нещо си има граници :)
vasi_e
 
Мнения: 42
Регистриран на: 21 Фев 2018, 11:11

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Буба Мара » 24 Апр 2018, 14:41

vasi_e написа:За мен си е чист нарцисизъм. Едно е да си ги правиш с приятели и да са си за вас, съвсем друго - да си правиш постоянно селфита и да ги качваш в социалните мрежи. Защо, освен ако не искаш да се покажеш пред света "колко си готин/а"? :D За всяко нещо си има граници :)

Аз такива, които прекаляват със селфитата и ми излизат в новинарския поток във фейсбук, заедно с онези които споделят разни икони и харесват собствените си постове, просто ги ограничавам да не ми се показват. Всеки има свои си разбирания за това какво е граница. Ако не ме засяга пряко - ако ще нарцисисти да са, голяма работа. Може да се посмея на тях гръб, ама всеки е свободен. Май. :-|
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Апр 2018, 14:57

Това е хубавото на фейсбук, че дава свобода какво да виждаш и какво ти харесва. Може да ограничиш някой, ако не харесваш честите публикации, които прави.
Младите повече се снимат, както съм и забелязала разведените жени. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Dipsy » 24 Апр 2018, 15:02

Ваня Стойчева написа:Това е хубавото на фейсбук, че дава свобода какво да виждаш и какво ти харесва. Може да ограничиш някой, ако не харесваш честите публикации, които прави.
Младите повече се снимат, както съм и забелязала разведените жени. :lol:

ами докато сме още на пазара и жените, и мъжете, ще се снимаме ами :grin: Трябав да се използва всеки канал от дето може да изскочи зайчето! Даже и аз дето съм загаджена, гледам да имам резервни варианти, че то тия неща не винаги са вечни :+1:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот miron » 24 Апр 2018, 15:46

Dipsy написа:ами докато сме още на пазара и жените, и мъжете, ще се снимаме ами :grin: Трябав да се използва всеки канал от дето може да изскочи зайчето! Даже и аз дето съм загаджена, гледам да имам резервни варианти, че то тия неща не винаги са вечни :+1:

Ти голям "играч" го раздаваш ( нез нам каква е думата в женски род за "играч") :lol: :lol: :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот p.petrov » 01 Май 2018, 04:24

За мен селфито си е нещо нормално, което няма нужда от коментар. Супер удобно за снимки, няма да се молиш на хората да те снимат и да правите по 10 снимки, за да си харесаш 1.. Сам се виждаш на къде си, намисташ се и когато сметнеш, че си топа на топа - снимаш! :clappingorange: :jumpeveryone:
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Милинка » 03 Май 2018, 17:34

Аз обичам да си правя селфита и да ги качвам, за какво иначе да се снимам, Не виждам нищо лошо в това - има си профил и ще качвам каквото пожелая, дори и на някой да не му харесва :)
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот p.petrov » 06 Май 2018, 22:45

Милинка написа:Аз обичам да си правя селфита и да ги качвам, за какво иначе да се снимам, Не виждам нищо лошо в това - има си профил и ще качвам каквото пожелая, дори и на някой да не му харесва :)

Напълно съм съгласен, дори да не съм маняк на тема снимки хаха
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Венцислав Маринов » 08 Май 2018, 14:00

Аз не съм фотогеничен. Понякога това е плюс, защото дамите остават приятно изненадани, когато се запознаем. Смятам, че селфито може да се превърне и в изкуство. Както е фотографията. Но както и там е важно задапаратното устройство :idea:
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Dipsy » 08 Май 2018, 14:04

miron написа:
Dipsy написа:ами докато сме още на пазара и жените, и мъжете, ще се снимаме ами :grin: Трябав да се използва всеки канал от дето може да изскочи зайчето! Даже и аз дето съм загаджена, гледам да имам резервни варианти, че то тия неща не винаги са вечни :+1:

Ти голям "играч" го раздаваш ( нез нам каква е думата в женски род за "играч") :lol: :lol: :lol:

Че как! Може да бъде толкова забавно. Дори и нагласените снимки могат да ти донесат дивиденти. :+1:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron