Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот Frac » 08 Май 2018, 17:32

Dipsy написа:
miron написа:
Dipsy написа:ами докато сме още на пазара и жените, и мъжете, ще се снимаме ами :grin: Трябав да се използва всеки канал от дето може да изскочи зайчето! Даже и аз дето съм загаджена, гледам да имам резервни варианти, че то тия неща не винаги са вечни :+1:

Ти голям "играч" го раздаваш ( нез нам каква е думата в женски род за "играч") :lol: :lol: :lol:

Че как! Може да бъде толкова забавно. Дори и нагласените снимки могат да ти донесат дивиденти. :+1:

Не съм съгласна, селфита-едни докарани, минати през N програми и накрая в реална среща - греда. Това за мен е измама и загуба на време!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Селфи – изкуство или нарцисизъм?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Авг 2018, 12:44

Селфитата, дето са им излъскани чак лицата са смешни, малко по-реално, някои несъвършенства могат да бъдат толкова закачливи и красиви и на човек да му стане драго, че реално вижда някой човек. Забравяме се с ефектите, които предоставят телефоните, особено "красиво лице".
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта