Кой е любимият ви български сериал?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот ivoblinc » 25 Апр 2014, 11:59

Без спор най-нашумелият български сериал е Под прикритие, но дали е най-качественият? :roll: Нямам време за губене пред телевизора, но коментарите, които засичам от мои колеги и приятели са само положителни!

В новото начало на българските сериали, което стартира със Стъклен дом и от малкото, което хванах, за съжаление българските актьори не могат да излезнат от сянката на театъра и всичко ми се струва доста преиграно! Както казах, не съм гледала, може и да са се поправили, вие какво мислите?

Чувам и добри отзиви за Фамилията, но малко се съмнявам изведнъж да са изникнали толкова много и толкова добри сериали, :roll: може би съм в среда на хора, които нищо не разбират?! :mrgreen: :mrgreen:
Какво мислите за българските серали и кой от тях ви е любим? Какво ви харесва най-много в него - актьорската игра, сюжета, саундтрака? :? :? :mrgreen: :mrgreen: :D
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот zheleva212 » 25 Апр 2014, 12:42

Почти всички български сериали се опитах да гледам, но не се получи с нито един. Под прикритие е пренаситен с простотии, от които най-малко имам нужда, когато съм вкъщи и се опитвам да си почина. Фамилията не е лош, но за него май бях чула, че Стефан Данаилов казал на младите актьори да се научат да говорят правилно преди да приемат да се снимат в такива продукции или нещо от сорта, но си е прав човека!!! :)
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот pepa1974 » 26 Апр 2014, 14:19

Харесваше ми етажна собственост, но го спряха :roll: тия екшъните българските са гола вода
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот maminka » 28 Апр 2014, 12:59

pepa1974 написа:Харесваше ми етажна собственост, но го спряха :roll: тия екшъните българските са гола вода

Аз пък хич не можех да търпя Етажна собственост, много плитък ми беше, затова продължавам да хващам тук-таме Столичани в повече и го гледам с удоволствие!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот The_The_Ramone » 29 Апр 2014, 23:05

На всеки километър е най-добрия и стилен български сериал. Не говоря за идеологията, но говоря за актьорите и за явлението му.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Bambaa » 30 Апр 2014, 16:33

Наскоро хванах един сериал по БНТ, не зная как се казва, обаче ми направи много голямо впечатление, играе и Камен Донев, някой знае ли как се казва?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Kaya » 03 Дек 2014, 11:09

Не ги гледам българските сериали - само Столичани в повече ми харесва, харесва ми, защото се разбира КАКВО ГОВОРЯТ! За мен е абсурдно да гледаш филм на родния си език и да не можеш да схванеш половината думи, фъфлят, мънкат си под носа или говорят на отвратителен уличен език, а като сложим и младите как говорят - нещо,което не е истина по принцип - и става голям панаир. В крайна сметка това е национален ефир и се очаква да се говори на правилен български език!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Burborino » 03 Дек 2014, 11:44

Столичани в повече ми харесва.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот zheleva212 » 03 Дек 2014, 13:38

И аз съм за Столичани в повече, добре представя милата родна картинка, въпреки че се развива действието в селце, точна така си е и в градовете! Всички други се правят по някакви западни модели, които са неприсъщи за нас и съответно не им се получава цялостната картинка накрая :!: :!:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Kremiliya » 04 Дек 2014, 13:14

Да, единствено в Столичани в повече има истинска игра, а не театрално рецитиране, на мен само заради това ми харесва - минимум, че им се разбира. Иначе още не се е намерил филм, който да ми харесва в историята си. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта