На почивка в Сандански – препоръки?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот franky » 25 Апр 2014, 16:26

Като дете съм ходила на почивка в Сандански и имам прекрасни спомени от там. :) Сега вече със собственото си семейство имам мерак да го посетя пак!
Със сигурност всичко се е променило до неузнаваемост, затова исках малко препоръки за читави хотели на добри цени, които да бъдат удобни за семейства с деца! :idea:

До колкото помня едни приятели казаха, че преди няколко години са ходили в Сандански и са се изумили от многото гърци :o , съответно и от високите цени :o :o , които изкуствено са вдигнати заради чужденците! :x
Какви са вашите наблюдения и каква сума би ни била необходима за едноседмична почивка в Сандански с малко дете, като изключим нощувките? И какво в околността може да се посети евентуално? :roll:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот ramimni » 25 Апр 2014, 16:30

Мисля, че е доста по-добре да си наемете квартира, хем може да има кухня и да спестите някой лев от ходене по ресторанти и кръчмета ;)
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот xrisy_vd » 26 Апр 2014, 11:53

Хайде давайте и други мнения и ние ще ходим, даже вече си запазихме студио,за сега знам, че е трудно намирането на свястна квартира на нормална цена, повечето за заети. За сега като сума на нас ни е 200 лв. за 5 нощувки, остава горивото от Бургас до Сандански и храната. Скоро ми казаха задължително да отидем до Мелник, нямало да искам да си тръгна. Франки, вие запазихте ли някъде за нощувки?
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот pepa1974 » 26 Апр 2014, 13:58

Роженски манастир и самия парк в резиденцията на Сандански
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот draga.mihova » 28 Апр 2014, 12:24

xrisy_vd написа:Хайде давайте и други мнения и ние ще ходим, даже вече си запазихме студио,за сега знам, че е трудно намирането на свястна квартира на нормална цена, повечето за заети. За сега като сума на нас ни е 200 лв. за 5 нощувки, остава горивото от Бургас до Сандански и храната. Скоро ми казаха задължително да отидем до Мелник, нямало да искам да си тръгна. Франки, вие запазихте ли някъде за нощувки?

Ехее.. от сега за лятото ли са заети готините квартири? Иначе за студио не е зле 200 лева, но за колко души?
П.С. и аз съм чувала много добри отзиви за Мелник, малко ни е далече да отидем сега през почивните дни, но като се ходи към Сандански - задължително :!: :!:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот xrisy_vd » 28 Апр 2014, 18:31

draga.mihova написа:
xrisy_vd написа:Хайде давайте и други мнения и ние ще ходим, даже вече си запазихме студио,за сега знам, че е трудно намирането на свястна квартира на нормална цена, повечето за заети. За сега като сума на нас ни е 200 лв. за 5 нощувки, остава горивото от Бургас до Сандански и храната. Скоро ми казаха задължително да отидем до Мелник, нямало да искам да си тръгна. Франки, вие запазихте ли някъде за нощувки?

Ехее.. от сега за лятото ли са заети готините квартири? Иначе за студио не е зле 200 лева, но за колко души?
П.С. и аз съм чувала много добри отзиви за Мелник, малко ни е далече да отидем сега през почивните дни, но като се ходи към Сандански - задължително :!: :!:


Ами ние сме 2-ма възрастни и дете, но студиото пише, че е за четирима. Основно го наехме заради кухненския бокс. Днес ми отговориха за друго студио 40 лв. и изглежда доста добре на снимките, който иска ще му пратя линк на лично съобщение. Ние вече запазихме на друго място и малко съжалявам. Има и много хубави апартаменти и излизат за 2 двойки по 30-тина лева. За нас вариант беше евтина стая и да се храним по заведенията, или да си осигурим спокойствие, без излишни летуващи и аз да готвя.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот lussy » 29 Апр 2014, 11:12

Ох.. така и на нас ни се иска да стигнем до Сандански, много се надявам да успеем за това лято, но цените наистина ми се виждат завишени, въпреки че като се замислиш по-малко от 10 лева на легло никъде не можеш да намериш :!:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 10:35

lussy написа:Ох.. така и на нас ни се иска да стигнем до Сандански, много се надявам да успеем за това лято, но цените наистина ми се виждат завишени, въпреки че като се замислиш по-малко от 10 лева на легло никъде не можеш да намериш :!:

В Сандански се ходи пролет и есен, а не през лятото да припадате от горещини.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот niya_mazova » 07 Май 2014, 16:25

pepa1974 написа:
lussy написа:Ох.. така и на нас ни се иска да стигнем до Сандански, много се надявам да успеем за това лято, но цените наистина ми се виждат завишени, въпреки че като се замислиш по-малко от 10 лева на легло никъде не можеш да намериш :!:

В Сандански се ходи пролет и есен, а не през лятото да припадате от горещини.

Август не е за предпочитане да си там.. иначе през останалото време не е кой знае какво... аз обичам да ми е жега :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: На почивка в Сандански – препоръки?

Мнениеот pepa1974 » 08 Май 2014, 17:15

Горещниците са през юли. А в Сандански през юни е като в другите градове през август. И аз обичам да ми е жега, ама умерена, а не 40 градуса на сянка :D
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта