Кой какво гледа по телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Frac » 08 Окт 2018, 15:13

Сега да си призная, гледам Откраднат живот или поне се опитвам, докато върша къшната работа или докато вечерям. През другото време телевизора е за фон ( имам предвид зимния и учебен период).
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Dalia » 12 Окт 2018, 17:39

А, да като почне пустото даскалище и у нас ТВ служии само за фон, даже и не чуваме, какво говорят от моите наставления :lol: Скоро ми излезе това на стената във фб, много се смях :lol: :lol: :lol: :lol: Уроците са готови! Мама прегракна, детето оглуша, съседите научиха урока наизуст, а котката го преразказа... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Frac » 16 Окт 2018, 11:33

Dalia написа:А, да като почне пустото даскалище и у нас ТВ служии само за фон, даже и не чуваме, какво говорят от моите наставления :lol: Скоро ми излезе това на стената във фб, много се смях :lol: :lol: :lol: :lol: Уроците са готови! Мама прегракна, детето оглуша, съседите научиха урока наизуст, а котката го преразказа... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Звучи ми познато и смешно :lol: :lol: :lol: но така е, лятото пък от друго се оплакваме - като това, че няма какво да се гледам по тв-то :) Не,че не можем да си пуснем филм, ама така де, да си го кажем ;)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Окт 2018, 11:41

Аз съм все още с бебче и по телевизията си гледаме това, което ние искаме, сега в активния сезон залагаме на реалити предаванията, които много обичаме да гледаме с моя мъж.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта