Кой какво гледа по телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 20:27

Elica написа:
rose_92 написа:От сериалите гледам "София - ден и нощ" и "Откраднат живот" по Нова тв - това ми е и любимата телевизия. Харесвам и Кино Нова, защото пускат хубави филми. Доскоро гледах Вип Брадър, но свърши. Предаванията, които сега дават, не са ми особено интересни. Снощи гледах "Мис Пепеляшка" - възмущавала съм се 1 час как може това нещо с огромни джуки и 5 бани по рождение да бъде Мис..Кой ги избира тези, направо е необяснимо. По-добре да не го гледам това предаване повече. Иначе гледам новините почти всеки ден, за да се информирам какво се случва. Политически предавания не обичам да гледам, защото ме натоварват. Поради тази причина и сутрешните блокове ги избягвам, защото още от сутринта не ми се гледат и слушат тези...

Всичко ми хареса, което си написала... :) С изключение на първите ти 2 изречения, всичко се препокрива с мен. За мен това "София - ден и нощ" е най-голямата простотия, която е измисляла телевизията, чудя се кое е по-зле - софия ден и нощ, съдби на кръстопът, съдебен спор или биг брадър. такива предавания имат за цел да затъпеем хептен!


Напротив - не е чак такава простотия - показва наистина как живеят младите хора в София, когато са далеч от мама и тати и си правят каквото си искат. Това е реалността. И освен това ми харесва как играят, въпреки че това не са професионални актьори, но повечето се справят добре, особено моят любимец Коки. Аз главно заради него го гледам, защото е много забавен и ми оправя настроението. Сериалът е много разтоварващ и приятен. В началото и аз бях предубедена и си виках "Каква е тая простотия" ама като го загледах и започна да ми харесва. Освен това от много от историите можеш да си извлечеш поука. :wink:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Jully » 05 Дек 2016, 15:27

Надявам се само, ч емладите хора на София не говорят толкова смешно, защото.. тогава ще излезе, че в Провинцията, която толкова подиграват, младежите са в пъти по-готини и културни. :lol: За мен е абсолютен цирк, но всеки има право на мнение.
Сега по тв гледам най-вече реалити предавания, които вървят, те ме разтоварват. Пееш или Лъжеш ме забавлява многоо и нямам търпение да почне и мастършеф!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rose_92 » 05 Дек 2016, 15:42

Jully написа:Надявам се само, ч емладите хора на София не говорят толкова смешно, защото.. тогава ще излезе, че в Провинцията, която толкова подиграват, младежите са в пъти по-готини и културни. :lol: За мен е абсолютен цирк, но всеки има право на мнение.
Сега по тв гледам най-вече реалити предавания, които вървят, те ме разтоварват. Пееш или Лъжеш ме забавлява многоо и нямам търпение да почне и мастършеф!


Ами те почти всички, които ги дават в този сериал, са от провинцията затова говорят по този начин. :lol: Показват какво прави "детето на мама и тате" след като отиде в София уж да учи или да гради кариера.. :grin:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Jully » 05 Дек 2016, 15:44

Не знам, този говор според мен си е характерен за София, но тази история наистина е спорна. :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rose_92 » 05 Дек 2016, 15:45

Jully написа:Не знам, този говор според мен си е характерен за София, но тази история наистина е спорна. :mrgreen:


Ами аз не знам какво точно имаш предвид, кой точно визираш, защото не всички говорят еднакво, но повечето в сериала говорят на диалект - има някои с доста изразен такъв..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот svetlozara » 05 Дек 2016, 16:57

По Тв гледам само ТЛС, спортните канали и от сериалите Откраднат живот. :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Rali_hr » 19 Дек 2016, 16:25

За щастие свършиха последните реалити предавания и сега покрай празниците няма да има глупости! Очкавам с новата година да почне и Мастър шеф :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2016, 16:59

Rali_hr написа:За щастие свършиха последните реалити предавания и сега покрай празниците няма да има глупости! Очкавам с новата година да почне и Мастър шеф :)

и аз много го харесвам, има голям тръпка, втория сезон ми хареса много! Първия сезон правиха като луди картофено пюре, а втори сос Холандез, тази година ще видим кое ще е новото. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот puhcheto » 20 Дек 2016, 11:29

В София почти всички са от провинцията и всеки си носи особеностите на района, от който идва. То говорителите в телевизията и по радиото не са изрядни в говора, какво да кажем за обикновените хора :smile: . Аз гледам само новини и политически предавания, другото не ме интересува, пълна боза е за мен. Но избирам по-обективните предавания, защото много манипулации и промиване на мозъци има.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот valensiq » 22 Дек 2016, 17:08

puhcheto написа:В София почти всички са от провинцията и всеки си носи особеностите на района, от който идва. То говорителите в телевизията и по радиото не са изрядни в говора, какво да кажем за обикновените хора :smile: . Аз гледам само новини и политически предавания, другото не ме интересува, пълна боза е за мен. Но избирам по-обективните предавания, защото много манипулации и промиване на мозъци има.

леле, ужас, как можеш да живееш после щастливо, точно такива неща не мога да понасям. Гледам само новини и толкова, останалото е забавление.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта