Кой какво гледа по телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот black » 22 Дек 2016, 17:51

То едни новини и политици, направо ум да ти зайде! По-скоро може да ти се догади от тях, отколкото да научиш нещо :evil: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот ivan4 » 24 Дек 2016, 14:26

Нищо негладам по телевизията. Немога да търпя това да трябва в точно определено време да гледам нещо, рекламите, бг аудио, всякакви псевдо комици, които ако небяха в България нямаше никой да им се кефи. Няма, какво да се гледа по бг каналите пък от нета мога да си гледам интересни неща, които в България няма да ги има официално и след 100 години.
ivan4
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Дек 2016, 13:59

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Lisica » 29 Дек 2016, 12:24

Съгласна съм с теб, аз също рядко гледам телевизия, използвам самия телевизор да си пусна всъщност нещо на телевизора, и само толкова! Досадноми да е гледам реклами, направо това ме побърква и рекламите са супер прподължителни, глупави и шумни.
От нета си свалям интересни филми и си ги пускам на тв :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот dinkog » 29 Дек 2016, 15:49

използвам телевизора най-вече като голям монитор, на който сам избирам какво да гледам.;) Програмите са тотална помия, а политическите са подигравка.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Яну 2017, 12:16

dinkog написа:използвам телевизора най-вече като голям монитор, на който сам избирам какво да гледам.;) Програмите са тотална помия, а политическите са подигравка.

И аз не мога д алгедма политичекси предавания, да се натоварвам с простотия и глупост и някой нон стоп да ме лъже! Вече даже и новини не гледам, изобщо не знам какво става по света, то е ясно,че всичко е страшно, но да се напрагям, няма нужда, при положение, че по никакъв начин не мога да променя нищо, за съжаление. А и как са поднесени новините, само ужасни и лоши неща, които да депресират!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Яну 2017, 15:35

Monika_Spasova написа:
dinkog написа:използвам телевизора най-вече като голям монитор, на който сам избирам какво да гледам.;) Програмите са тотална помия, а политическите са подигравка.

И аз не мога д алгедма политичекси предавания, да се натоварвам с простотия и глупост и някой нон стоп да ме лъже! Вече даже и новини не гледам, изобщо не знам какво става по света, то е ясно,че всичко е страшно, но да се напрагям, няма нужда, при положение, че по никакъв начин не мога да променя нищо, за съжаление. А и как са поднесени новините, само ужасни и лоши неща, които да депресират!

на същото мнение съм и като двамата. телевизора го използвма само да гледаме анимации с малкия и филми да си сваляме,за музика от нета и толкова. Абсурд даси пусня някакви политически предавания, за мен това граничи с простотия.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот anetageorgieva » 03 Яну 2017, 23:55

И аз гледам филмчета само с децата, иначе си тегля на лаптопа.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот fawla » 04 Яну 2017, 09:45

С новините се потискам предостатъчно. Понякога гледам реалити предавания, като Мастър Шеф, като две капки вода, сега гледах пееш или лъжеш, но все избирам нещо коренно развлекателно и такова, което да не ме напряга прекалено много
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот anetageorgieva » 06 Яну 2017, 15:27

И аз обичам развлекателните предавания и забавните сериали.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот S_Milenska » 06 Яну 2017, 15:40

anetageorgieva написа:И аз обичам развлекателните предавания и забавните сериали.

:+1: И на мен това ми харесва, за мен телевизията трябва да не нещо, което ни доставя удоволствие, не само информира и депресира.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта