Кой какво гледа по телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Pipilota » 14 Мар 2017, 21:47

rose_92 написа:Сега гледам "Като две капки вода" - едно от любимите ми предавания. А от сериалите продължавам да си гледам "София - ден и нощ" и "Откраднат живот", но имам да наваксвам с епизодите, че не ми остава време за всичко и гледам на запис след време. :lol: Сега гледам и "Новите съседи", макар че имам малко проблеми с хващането на btv comedy - имаме кабелна и не се вижда добре иначе за мен това е най-добрият сериал на всички времена :lol: няма такъв смях :lol: сега чакам с нетърпение другата седмица да пуснат новия сезон, който чакам от поне 1 година.

оф, новите съседи са ми висшо просташко, как го гледаш, може би аз не съм вникнала в идеята на филма, но това, което съм виждала - отвратително, пошло и противно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rose_92 » 14 Мар 2017, 22:22

Pipilota написа:
rose_92 написа:Сега гледам "Като две капки вода" - едно от любимите ми предавания. А от сериалите продължавам да си гледам "София - ден и нощ" и "Откраднат живот", но имам да наваксвам с епизодите, че не ми остава време за всичко и гледам на запис след време. :lol: Сега гледам и "Новите съседи", макар че имам малко проблеми с хващането на btv comedy - имаме кабелна и не се вижда добре иначе за мен това е най-добрият сериал на всички времена :lol: няма такъв смях :lol: сега чакам с нетърпение другата седмица да пуснат новия сезон, който чакам от поне 1 година.

оф, новите съседи са ми висшо просташко, как го гледаш, може би аз не съм вникнала в идеята на филма, но това, което съм виждала - отвратително, пошло и противно.



Явно съм простачка. :lol: :lol: :lol: Толкова са забавни, как може да не ти харесва. :lol: :grin: И предния сериал - "Щурите съседи" също беше много як.
А отделно гледам и "Семеен лекар" - сериалът на моето детство. Това вече си е нормален, хубав испански сериал, без простащини, но за съжаление го дават само в неделя вечер по Евроком. Спомням си едно време колко го даваха и го гледах и сега ми е много мило като си го пусна. :)
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Kremiliya » 15 Мар 2017, 13:21

Семеен лекар не го помня, за първи път го чувам, дай някоя снимка от сериала, може да се сетя. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Ernestina » 28 Мар 2017, 22:11

Щурите съседи Новите съседи. Сега май ще има и нов сезон!

Последните няколко седмици хвърлям око на Като Две Капки Вода и на Гласът на България, ама тегава работа нещо.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Мар 2017, 22:28

Капките какво не ти харесвт? Аз всъщност май съм повече фенка на Зуека и Рачков отколкото на самото предаване катоц яло. Много еднообразнк ми е.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Ernestina » 28 Мар 2017, 22:53

Ми защото взеха двамата много да преиграват, удрят го вече на пълна подигравка на моменти. Същото и с участниците, но от страна на журито. От къде тази високопарнаост, все едно оценяват на конкурс за млади таланти, не знам. Отделно, мисля, че и продуцентите си избутват напред когото искат, изглежда ми всичко нагласено, а за капак и смси искат. Бе побългарено е , дето се вика.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2017, 11:51

Е, има ли нещо, на което да не сме дали отпечатък? Не знам обаче, дали наистина е нагласено , а и мисля, че всички звезди там могат да си позволяват да си купят нова кола, не виждам причина да е нагласено, наградата точно пък в това шоу не е кой знае какво.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Rali_hr » 29 Мар 2017, 11:54

Ми то при нас май всичко е наглалсено, аз съм почитателка на мастършеф, там също си личят някакви предпочитания..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Локумът » 29 Мар 2017, 12:28

Rali_hr написа:Ми то при нас май всичко е наглалсено, аз съм почитателка на мастършеф, там също си личят някакви предпочитания..
винаги има някакви нагласи, че всичко е нагласено, не знам дали е така, може би се бутат някои участници, които са по-интересни и имат какво да покажат, за сметка на някои, които са по-невзрачни.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Ernestina » 29 Мар 2017, 13:59

Локумът написа:Е, има ли нещо, на което да не сме дали отпечатък? Не знам обаче, дали наистина е нагласено , а и мисля, че всички звезди там могат да си позволяват да си купят нова кола, не виждам причина да е нагласено, наградата точно пък в това шоу не е кой знае какво.



И защо подяволите има награда кола въобще в забавно предаване? Според мен е ясно - защото ще я спечели малката девойка, прохождаща звезда, която тикат насила известна да направя по договор, като победи сред вече известните.
Мисля, че в оригиналния формат, изобщо няма предметни награди, а само по-голяма сума за благотворителност на финала.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта