Боя за коса, която пада бързо?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот Lyomi » 29 Апр 2014, 11:45

Когато дамите избират боя за коса държат на по-дълготраен цвят, а на мен сега ми трябва точно обратното!

Искам да боядисам косата си по един повод в зелен цвят, но понеже няма да създавам особено добро впечатление със зелена коса, искам боята да падне бързо - до десетина измивания! Косата ми е кестенява, не много тъмна, но в никакъв случай не е и светла! :!: Интересно ми е дали има боя за коса, с която, хем да получа наситен зелен цвят, хем да падне бързо? :roll:

Чух преди време за тийнейджърската мода за боядисване на косата със степ, до колкото помня цветовете ставаха наситени :? , но не зная колко бързо се отмива това, а какво ще кажете за оцветяващите шампоанчета, дали ще стане? :?:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот Harmony » 29 Апр 2014, 11:49

Четох в някакъв форум, че боядисаното със степ няма измиване, даже родителите на някакво момиче й орязали косата, тъй като не знаело, че не се отмива това! За шампоанчетата нямам идея колко бързо отмиват цвета, провери има едни спрейове, приличат като лак за коса, но с цвят, не зная колко добре стои, обаче :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 11:07

Много внимавайте с боите за коса. Имах лош инцидент и не вярвам вече на никоя марка боя с която сама да се боядисам. Има липса на контрол явно и най-добре вървете на фризьор той да ви упъти за безвредни и бързопадащи бои, а може би има и спрейове такива.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот Bambaa » 09 Май 2014, 14:27

pepa1974 написа:Много внимавайте с боите за коса. Имах лош инцидент и не вярвам вече на никоя марка боя с която сама да се боядисам. Има липса на контрол явно и най-добре вървете на фризьор той да ви упъти за безвредни и бързопадащи бои, а може би има и спрейове такива.

Не можеш да бъдеш сигурна и в предлаганите в салоните, нито дали не си алергична към някоя от съставките, която е възможно да се използва и в "професионалните" бои, които се предлагат и в салоните! Контрол няма за нищо можеш да започнеш с храната и водата и да свършиш с козметиката, така че общо взето на проба - грешка, за съжаление :!: :!: :(
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 16:31

Каква проба-грешка! Ами то е най-лесно да се каже, че си алергичен, а иначе продуктът е ок. Да ама откакто ми пламна главата от боя за коса и направо имах рани, говоря с много жени за това и се оказва, че в повечето случаи след боядисване с някоя нова боя за тях и хоп имат си страшни сърбежи, някои казват че им се лющят главите и т.н., ама никъде не се оплакват. Та всички ли имаме алергии към някои бои или просто някои бои, сигурно по-евтините са фрашкани с отрови? Ами на принципа проба-грешка, то може и да си умра от алергичен шок! Трябва да има контрол завишен при вноса и трябва да не си мълчим като ни се случи проблем с даден продукт, защото не у луд, който яде баницата, а който му я дава!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот krasyto » 11 Юни 2014, 10:03

Garnier-black-women-500x500.jpg
Garnier-black-women-500x500.jpg (34.27 KiB) Прегледано 1462 пъти
От личен опит ви казвам, че черната боя на гарниер е много трайна. За съжаление аз не искам да я запазя, а да сваля черното, но уви ... не ставааа. Вече се отчаях, пръснах куп пари за обезцветители и фризьори и нищо :( Който иска черно завинаги му я препоръчвам хаха.
krasyto
 
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Фев 2014, 14:53

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот mangusta » 11 Юни 2014, 20:51

Точно от тази боя май се оплакваше една жена от форума, каза че се е изприщила от нея или нещо подобно, казано честно не бих си взела на Гарниер :|
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Боя за коса, която пада бързо?

Мнениеот Mon_ton » 08 Сеп 2017, 10:04

Какъв е смисъла да се боядисваш, след като искаш бързо да падне боята? Просто не го прави .. Особено пък зелен цвят, за това един обикновен оцветяващ шампоан и след това минаваш и боядисваш в друг цвят.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта