Вашите деца скачат ли на ластик?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот fawla » 10 Юни 2015, 13:45

Аз си мисля да се организирам с приятелки и да подскачаме заедно на въже. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Jully » 10 Юни 2015, 14:41

fawla написа:Аз си мисля да се организирам с приятелки и да подскачаме заедно на въже. :)

Това е супер идея, бих подскачала с няколко приятелки, но вече съм забравила как става цялата работа, пък и песни пеехме ;)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот fawla » 03 Авг 2015, 12:58

Jully написа:
fawla написа:Аз си мисля да се организирам с приятелки и да подскачаме заедно на въже. :)

Това е супер идея, бих подскачала с няколко приятелки, но вече съм забравила как става цялата работа, пък и песни пеехме ;)

Ами хайде, песните обаче и аз не ги помня! :(
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Kremiliya » 04 Авг 2015, 10:26

Ако видя моята дунда как подскача на ластик ще се радвам доста, ама не иска, стои си седнала, кротко дете!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот MollyDolly » 04 Авг 2015, 11:43

Мисля, че просто никой не й е казал за играта и какви песнички има, а и на кое дете ще му е интересно да подскача само, то доскучава :|
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Авг 2015, 12:33

Едно време се събирахме да играем на ластик, сега се събират децата и гледат в телефоните! :) Какво да се прави - родителите това даваме.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот dinkog » 10 Ное 2015, 16:29

rabotnata pchela написа:Едно време се събирахме да играем на ластик, сега се събират децата и гледат в телефоните! :) Какво да се прави - родителите това даваме.

Дайте повече, а и е по-евтино да им дадете по един ластик :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот klara » 22 Фев 2016, 15:38

Децата сигурно нямат и представа как се играе на ластик. :grin:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2016, 16:00

klara написа:Децата сигурно нямат и представа как се играе на ластик. :grin:

Не е така, защо постоянно изкарвате децата, сякаш са супер смотани, много различни от на самите и много, много зле? Не се ли чувстваш глупаво, че мислиш това нещо за собственото си дете дори! Вас кой ви е научил на тези игри, нима ти си ги измислила?!? Родителите ти сигурно са ти ги казаил или по-големите деца, а те от къде са ги научили.. е същото е, научи го бе! Хем искате да знаят, хем не им предлагате знания! :evil:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот roksana » 25 Фев 2016, 16:03

Rali_hr написа:
klara написа:Децата сигурно нямат и представа как се играе на ластик. :grin:

Не е така, защо постоянно изкарвате децата, сякаш са супер смотани, много различни от на самите и много, много зле? Не се ли чувстваш глупаво, че мислиш това нещо за собственото си дете дори! Вас кой ви е научил на тези игри, нима ти си ги измислила?!? Родителите ти сигурно са ти ги казаил или по-големите деца, а те от къде са ги научили.. е същото е, научи го бе! Хем искате да знаят, хем не им предлагате знания! :evil:


По-спокойно! :grin: Не можеш да накараш някой да направи нещо или да играе на нещо, ако не му е интересно и не го кефи, дори и да се счупиш да му показваш. Просто всяко нещо с времето си.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта