Вашите деца скачат ли на ластик?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот fawla » 15 Апр 2016, 15:39

roksana написа:
Rali_hr написа:
klara написа:Децата сигурно нямат и представа как се играе на ластик. :grin:

Не е така, защо постоянно изкарвате децата, сякаш са супер смотани, много различни от на самите и много, много зле? Не се ли чувстваш глупаво, че мислиш това нещо за собственото си дете дори! Вас кой ви е научил на тези игри, нима ти си ги измислила?!? Родителите ти сигурно са ти ги казаил или по-големите деца, а те от къде са ги научили.. е същото е, научи го бе! Хем искате да знаят, хем не им предлагате знания! :evil:


По-спокойно! :grin: Не можеш да накараш някой да направи нещо или да играе на нещо, ако не му е интересно и не го кефи, дори и да се счупиш да му показваш. Просто всяко нещо с времето си.

АМи то не звучи като че не иска или няма желание, а сякаш е поредното идиотче, кеото не иска да се научи на нищо. Подкрепям Рали! Не може постоянно да обиждате децата, нали са вашите?! :evil: :evil: :evil:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот S_Milenska » 15 Апр 2016, 17:00

Да и на мен ми омръзна това, децата ще се научат, какво толкова...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот iwoni » 20 Апр 2016, 13:43

Не, моето дете не играе на ластик. Не съм му показвала и не мисля да му показвам, защото това не му е интересно и не иска да играе на ластик. Показах му как да играе на бесеница, стана му забавно и още играем от време на време. Показах му как се играе на народна топка, не му хареса и не играе. Въпросът не е дали са идиотчета, които не искат да научат нещо, а дали е интересна играта за тях, за да я пробват.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Май 2016, 16:59

iwoni написа:Не, моето дете не играе на ластик. Не съм му показвала и не мисля да му показвам, защото това не му е интересно и не иска да играе на ластик. Показах му как да играе на бесеница, стана му забавно и още играем от време на време. Показах му как се играе на народна топка, не му хареса и не играе. Въпросът не е дали са идиотчета, които не искат да научат нещо, а дали е интересна играта за тях, за да я пробват.

A ако е момче, доста ще е странно да игаре на ластик, това са игри за момичета... а и аи ако не е активно няма да играе.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот flip » 21 Ное 2018, 16:15

Не играят почти на нищо от моето време :(
И другите деца не съм виждала да го правят. Сега навън се играе с модерни играчки като хоувърборд и т.н.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Вашите деца скачат ли на ластик?

Мнениеот Frac » 21 Ное 2018, 17:24

С умиление се сещам за игрите едно време-ластик, народна топка, криеница, игра на топчета, фунийки и още мноогоо. Днешните деца, в това число и моите, не играят на такива неща. Аз няма как да я предам, защото имам 2 момчета, но с удоволствие бих поиграла а някоя мама, ако ми се навие на акъла :mrgreen:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта