Кога спортът става навик?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Re: Кога спортът става навик?

Мнениеот Rali_hr » 04 Яну 2016, 15:38

У нас като стана сутрн и температурата е около 3-4 градуса, определено не ми се тренира. :) По най-бързия начин се запътвам към офиса, където е топло. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кога спортът става навик?

Мнениеот Yunona » 04 Яну 2016, 16:16

Rali_hr написа:У нас като стана сутрн и температурата е около 3-4 градуса, определено не ми се тренира. :) По най-бързия начин се запътвам към офиса, където е топло. :lol: :lol: :lol:


Е, 3-4 градуса е тези дни, надали е така целогодишно :) Аз тренирам в хола, там също сутрин е студено, но съм настроила климатика да се включва по-раничко, така че като стана е вече достатъчно топло. Принципно 18 градуса стигат, като загрееш, ще ти се струват 28 :)

Nightmare, сутрин не е най-енергичното време и за моя организъм, с ниско кръвно съм и принципно доста бавно навлизам в деня. Но пък това е наистина единственото време, което мога да отделя за спорт, затова просто се настроих. Стана по-бързо, отколкото очаквах.
Една чаша гореща вода с лимон и джинджифил или само гореща вода плюс кафе с малко захар и съм готова.
С времето установих, че благодарение на тренировките, които ме зареждат за целия ден, сутрините ми стават наистина цветно време :)
Да не се повтарям, но... когато много искаш нещо, намираш начини. Мисълта, че го правиш за себе си и е полезно, помага много :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Кога спортът става навик?

Мнениеот S_Milenska » 04 Яну 2016, 16:31

Абсолютно подкрепям, трябва само да да го почувстваш, че му е дошло времето и да го направиш с огромно желание :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кога спортът става навик?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Яну 2016, 11:34

Аз от скоро се захванах по-активно с фитнес и се чувствам идеално, ходя с една пряителка, която е много зарибена и се чувствам добре, ще мис е да я стигна скро, тя има перфектно тяло :) Мисля че и аз мога да изгладя тук там някоя мазнинка. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога спортът става навик?

Мнениеот Ваня Стойчева » 14 Яну 2016, 12:30

Хубаво е да имаш комапния в спорта, а и във всяко нещо, действа надъхващо, пък и конкуренцията винаги е здравословна. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кога спортът става навик?

Мнениеот roksana » 05 Фев 2016, 13:10

Трудното е почването, после самото тяло си го иска :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Предишна

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта