Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот Коцева » 09 Май 2014, 10:47

Здравейте! Преди седмица си купих карти Таро, но понеже четох, че трябва да се оставят да престоят в къщата на спокойствие :idea: , така че да поемат от енергията й, не съм ги пипала, а нямам търпение!

Купих ги понеже знам, че са едни от най-достоверните, стига да можеш да си гледаш качествено :!: и наистина да разбираш, вие вярвате ли на Таро карти? :?

А за тези, които могат и да гледат искам да попитам от къде и каква книга за гледане на карти Таро да си купя?! :?: Преди време ми беше попаднала една, която изглеждаше добре имаше доста обяснения, но тогава пък нямах Таро карти и затова не я взех!
А по кой метод гледате вие, аз мога само по Келтския, но ми е трудно с разгадаването на картите :oops: , особено без книга, а само ровене из нета?!

И последно – гледали ли са ви някога на карти Таро и успяха ли да ви познаят, до толкова, че да им повярвате? :?:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот Ginger » 09 Май 2014, 10:50

Преди време живях в едни приятелки за известно време, които имаха карти Таро, но никоя от нас не се престраши да рови в миналото или да се опитва да гадателството! Мисля, че нещата, които са били в миналото трябва да си останат там, а и не бива да се настройваш прекалено много за бъдещето, опасно е, така променяш предварително представата си за света и за събития, които може и да не се случат!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот Lyomi » 18 Юли 2014, 10:20

Много ми се иска да си намеря такива карти, постоянно се двоумя и триумя и никога не мога да преценя на разума или на сърцето да дам превес, та, Таро ще са ми от полза
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот donni » 18 Юни 2015, 16:32

Казано честно твърде много ме е страх да зная какво ще стане, няма да мога да взема решение дали точно това е моментът, който е писан за случването на определеното нещо или не, така че само ще се затормозя допълнително :?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот Lili_pili » 18 Юни 2015, 16:33

donni написа:Казано честно твърде много ме е страх да зная какво ще стане, няма да мога да взема решение дали точно това е моментът, който е писан за случването на определеното нещо или не, така че само ще се затормозя допълнително :?

То и да ходиш на гледачка е същото :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Юни 2015, 17:12

Lili_pili написа:
donni написа:Казано честно твърде много ме е страх да зная какво ще стане, няма да мога да взема решение дали точно това е моментът, който е писан за случването на определеното нещо или не, така че само ще се затормозя допълнително :?

То и да ходиш на гледачка е същото :)

В единия случай поне кафе има! :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот qwerryyy » 18 Юни 2015, 20:13

Не трябва ли някой гледач да гледа на карти таро или всеки може да си ги подхвърля вкъщи? :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юни 2015, 15:43

qwerryyy написа:Не трябва ли някой гледач да гледа на карти таро или всеки може да си ги подхвърля вкъщи? :roll:

то има някакви обяснения, но аз не вярвам. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот mimeto90 » 25 Юни 2015, 13:22

rabotnata pchela написа:
qwerryyy написа:Не трябва ли някой гледач да гледа на карти таро или всеки може да си ги подхвърля вкъщи? :roll:

то има някакви обяснения, но аз не вярвам. :)

Има, има, стига да знаеш как да ги четеш, а те са адски много, така че ако се влизаш в тези дебри, то бъди готова да запомняш много!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Карти Таро – гледате ли, вярвате ли им?

Мнениеот Mon_ton » 25 Юни 2015, 15:07

Не знам какво е това желание на хората да ровят в бъдещето си едва ли не, каквото има да става то ще стане без значение намесата на който и да е "дух" от бъдещето, проявен под формата на карти таро, или видение.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта