До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Lisica » 26 Юли 2017, 10:12

Локумът написа:Хората са различни в различни ситуации. Много е лошо, че се поставят такива очаквнаия за мъжете - винаги да са корави и силни, ама все пак искате и "да е чувствителен". ..някой път сме корави, друг път и ние рухваме..

Искаме да е чувствителен, когато му разказваме за малко котенце, когато става въпрпос за нещо важно, искаме да е много смел и отговорен.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Юли 2017, 11:40

Всички сме хора и имаме своите трудни и по-лесни моменти. Прави сте, че не трябва да слагаме такава тежест на мъжете те да са ни задължително опора.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Kaya » 27 Юли 2017, 17:16

Мъжът ми винаги ми е бил опора, той гледа много положително и ведро на живота и много ми помага. По принцип аз съм по-драматична и по-крайна, той знае как да ме свали на земята и да ми покаже, че не е чак толкова зле всичко,което си мисля.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Катето » 28 Юли 2017, 09:29

Бившият ми мъж е много лабилен. Никога не ми е бил голяма опора, често е изпадал в паника, когато стане нещо. :shock: Никога не е бил особено активен в каквото и да е било отношение, а когато имахме веднъж проблем с колата на пътя, вместо да постъпи адекватно, той почна да се побърква, и да си внушава, че ще ни се случи нещо..
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот S_Milenska » 28 Авг 2017, 15:48

Той трябва да имал паник атаки, иначе няма логика да се държи по такъв начин. Много крайните действия обикновено са свързани с някакви психологически проблеми.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Snejna » 27 Окт 2017, 11:24

Моят мъж е много издръжлив и мисли супер рационално, винаги постъпва умно и спокойно подхожда към нещата, доволна съм в това отношение, винаги е опората в нашето семейство.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот kauda » 28 Окт 2017, 09:17

Моят приятел се контролира много добре и е много адекватен, не мога да се оплача изобщо от него. Винаги ме подкрепя и ми е опора.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron