До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот red_eyes » 10 Май 2014, 12:04

Напоследък преживяваме труден период с мъжа ми и се чудя до колко лабилни стават вашите мъже в такива ситуации (независимо дали проблема е конкретно твой или негов)?! :?
При нас, когато наближи трудност и влезем заедно в проблема, вместо той да ме подкрепя, става до толкова лабилен, че му е необходима моята подкрепа и обгрижване! :oops:

Чувствате ли се сами в трудните ситуации и в какво се изявява подкрепата от страна на мъжете ви? А дали няма само два вида мъже – лабилни и непукисти, :roll: в такъв случай кой бихте предпочели, кое е по-малкото зло? :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот donni » 10 Май 2014, 12:10

Моят се затваря в себе си и не говори, опитва да бъде силен, но зная, че от вътре му е много зле и това ме измъчва повече :!:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 16:23

donni написа:Моят се затваря в себе си и не говори, опитва да бъде силен, но зная, че от вътре му е много зле и това ме измъчва повече :!:

Това е типичната мъжка реакция, другото-лабилен ли там, хленчещ си е женчо.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот annydance » 07 Юни 2016, 15:18

Моят май е от онези, които имат нужда от подкрепа и рамо за опора. Често съм се дразнела, но такъв е, какво да го правя. Аз пък съм обратното, явно се допълваме. И на мен ми се иска понякога да съм слабата в това отношение, но характерът ми и нуждата от действия в такъв момент не ми го позволяват.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Anka » 12 Юли 2017, 09:44

Мъжете трябва да са подкрепа и да са по-сериозни и по-малко емоционални. Но някои не са такива, някои повече се филмират. Няма как да кажем, че се справят. Бившия ми приятел беше много корав, винаги приемаше всичко спокойно и разумно, а аз отскачах до небето от емоции. Друг бивш вече пък винаги реагираше много емоционално, беше готов да се разреве, ако си забрави ключовете, все драматизираше..
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Lili_pili » 12 Юли 2017, 11:43

Ако трябва да избирам между лабилен и непукист, избирам непукиста. В трудната ситуация ми трябва само и да успокоявам човека от силния пол.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Pipilota » 12 Юли 2017, 13:44

Моят мъж му е голяма опора, винаги е наблизо, винаги постъпва адекватно. Аз съм също сравнително спокойна в трудни ситуации, но той в много отговорен и разумен.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот nefertiti » 12 Юли 2017, 15:42

Често мъжете са доста лабилни, точно когато трябва да покажат, че са мъже. Тъжно, но факт!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот Локумът » 12 Юли 2017, 16:37

Хората са различни в различни ситуации. Много е лошо, че се поставят такива очаквнаия за мъжете - винаги да са корави и силни, ама все пак искате и "да е чувствителен". ..някой път сме корави, друг път и ние рухваме..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: До колко са лабилни мъжете ви в трудни ситуации?

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Юли 2017, 10:49

И аз не мисля, че трябва да изискваме от мъжете да са чак толкова силни по всяко време. И те са хора и те са със своите чувства и преживявания, някои са по-силни, други не. Така е и с нас жените, някои са по-силни, други по-лесно изпадат в истерии дори мжое да се нарече.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта