Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот m0n4eto » 08 Сеп 2017, 15:35

същата работа е и с метлата, и с прахосмукачката. Прахосмукачката засмуква големите боклуци, но разпръсва миниатюрен прах навсякъде по стаята. Ние не виждаме този прах с просто око, но той е навсякъде и в големи количества. Гледах презентация по въпроса и показаха за какво става въпрос - кърпичката, с която демонстрираха стана чисто черна с няколко пласта миниатюрен прах след почистване с прахосмукачка точно. Живеем сред страшни бацили.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Сеп 2017, 19:35

Затова и след като почистим с прахосмукачката минаваме с моп. И затова аз поне нямам килими,които да събират само боклуци в тях и да нямат почистване.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Lollipop » 10 Сеп 2017, 16:26

Не съм много съгласна, колкото и да разпръскват това, което прави метлата никой не може да го направи. Тя разпръсква още повече и дига страшен прахоляк, докато се мете с нея, прахосмукачката, колкото и да пръска, със сигурност събира много повече от една метла, особено за помещения с килими и мокети. За паркет и плочки съм съгласна, че разлика няма.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Kaya » 10 Сеп 2017, 17:19

колкото и да не ми харесва, ако все пак си обикаля сама изкъщи бих й простила, че не се справя много добре с почистването, ще я пускам всеки ден, пропуснатоот вчера ще изсмуче днес. А колкото и да съм работлива, всеки ден не пускам прахосмукачка. Просто си ме мързи. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта