Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот penny » 12 Май 2014, 14:36

От известно време започнах да се заглеждам по различни прахосмукачки – робот, мисля че е много готино, плюс това ежедневното чистене, което е изключително приятно занимание, ще отпадне от задълженията ми. 8-) 8-) Даже гледах, че има и такива за миене на под може да не се стърпя и да си взема и такова. :idea: :idea: Като се замисля колко прах се събира и как малката минава и постоянно го бърше :oops: , колко и да чистя все има нещо, така поне няма да се занимавам ще пусна прахосмукачката – роботче и готово! :D

Кажете ми за впечатленията си от тези малки космически прахосмукачки – робот, :? на коя марка сте ползвали и кои смятате за добри, цените им вървят космически, но чух, че имало и някакви по-евтини, какви са вашите впечатления? :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот maminka » 12 Май 2014, 14:39

не съм убедена колко мощна може да бъде тази малка машинка, за да чисти както трябва :roll: никога не съм ползвала, нямам и никакви други впечатления, но не ми изглежда да е ок :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Guppy » 21 Юли 2017, 11:19

Много са скъпи, хубавите са около 900 лева има такива, които дори бършат прозорците, аз тях гравитацията нищо не означава.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Юли 2017, 14:16

Много ги харесвам, но са скъпи. голямо е удобство, до колкото знам тя сама може да се изключи така че спокойно може да се пусне и да се иде на разходка,д а речем. :0
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Юли 2017, 11:40

Много съм доволна, аз имам такава. Пускам я докато отивам да пазарувам, има някои неуспехи, не се справя с ъглите и обикаля на случаен принцип но я пускам всеки ден и не се е случвало да се събира боклук.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот denislavahristova » 14 Авг 2017, 00:32

penny написа:Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?
от Monika_Spasova » 21 Юли 2017, 13:16

Много ги харесвам, но са скъпи. голямо е удобство, до колкото знам тя сама може да се изключи така че спокойно може да се пусне и да се иде на разходка,д а речем. :0


Аз също съм много запалена по тези прахосмукачки. Ето виж , тук има доста голям избор и не са скъпи. Една приятелка си взе от този сайт прахосмукачка за 600 лева. Върши ѝ страхотна работа. Тя е най-модерната домакиня в квартала с тази прахосмукачка робот. :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Lollipop » 21 Авг 2017, 11:17

Ама хич не са скъпи 600 лева. Отгоре нав сичкото модерните прахосмукачки ги правят едва смучат, ужас направо, не може да си купи човек силна прахосмукачка да му чисти. Не бих дала 600 лева и нагоре за такива нещо. п.п не виждам да си пуснала активен линк към мястото с прахосмукачките....
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот vanusha » 21 Авг 2017, 15:25

и на мен ми харесват, но се чудя заради това, че наистина сега ги правят по някакви странни стандарти и прахосмукачките са доста слаби, затова не смея да се разделя с моята.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот m0n4eto » 21 Авг 2017, 17:34

няма смисъл от никакви прахосмукачки. уж засмукват по-големите боклуци, но само разпръскват по-малките и реално целият ни дом е в прах, който не виждаме.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Прахосмукачка – робот имате ли впечатления?

Мнениеот Kremiliya » 22 Авг 2017, 09:33

m0n4eto написа:няма смисъл от никакви прахосмукачки. уж засмукват по-големите боклуци, но само разпръскват по-малките и реално целият ни дом е в прах, който не виждаме.

е, с метлата е още по-зле, прахосмукачките вършат достас работа не може да се отрече, но докато не се мине с парцал да се избърше пода с препарат и/или вода, то няма как да се почистят. Това се отнася и за мебелите, трябва да се бърше праха, само на прахосмукачката не може да се разчита.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron