Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Грохот » 13 Май 2014, 13:21

Привет, абитуриенти, искам съвет от вас или пък да дам идеи с нашите подаръци за класната след завършването на 12 клас, които сме набелязали.


Така, имаме доста колебания, понеже сме голям клас и сме й избрали няколко неща: един калиграфски комплект, понеже класната ни преподава по български, много красив копринен шал, който не знам на какво би паснал в гардероба й, но съучениците ми държат да присъства в списъка. Другите предложения са за бронзова статуетка, която представлява перо с мастилница и ваза, която също не знам дали ще подхожда на интериора в тях и дали би могла да я хареса!



Изборът на подарък никога не е бил нещо лесно за мене, да не говорим, че става дума и за класната ми и най-вече за завършването, надявам се да ми помогнете и да кажете какво сте избрали за вашата класна!!!
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Коцева » 13 Май 2014, 13:26

Синът ми миналата година подариха колие с обеци на класната си за завършването, но те имаха супер комуникация помежду си и добре бяха случили с подаръка, от нас само това ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот xrisy_vd » 13 Май 2014, 13:44

Здравей,
когато избирахме подарък за класния ни ръководител се водехме от интересите му, той харесва антики, картини и изобщо всичко що е сувенир. През годините сме му подарявали много подаръци и със сигурност каквато и изненада да подготвите на класната си тя ще се зарадва. Най- добре й подарете нещо което ще помни, че е от вас, надпишете, гравирайте. Бижутата са добра идея, шалът може да не й допадне, все пак всяка жена има различен вкус.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот pepa1974 » 13 Май 2014, 15:43

Първо-картини и антики не са сувенир , а изкуство, а сувенирите са евтинджоси за спомен!
Това с гравираните глупости за спомен ми се струва много остаряло, подобно на вази и надписани чинии. Най-добре щом ви е класна да знаете нейния вкус и да се съобразите с него, но определено едно бижу ще е много по-подходящо, стига да се вписва с нейния стил и тя да носи съответния материал-сребро или злато. Всеки път, щом си го сложи ще се сеща за вас, а едва ли често ще поглежда надписа на някоя купа.Хубавите статуетки, които са правени от скулптури са по-скъпи от бижу, а останалите са як кич и ако някой ми подари такова чудо, ще ми идва до го замервам с него.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Грохот » 15 Май 2014, 12:16

Останахме на вариант бижу и калиграфски комплект, все още се двоумим, но май ще е малко бижу - качествено, с комплекта!
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот pepa1974 » 19 Май 2014, 18:26

Как ще е малко бижу? :shock: То може да е комплект!Е вие си знаете какви възможности имате.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Kaya » 21 Ное 2014, 16:51

Много лошо с тези подаръци за класната, според възможностите е разбира се, но много често се получава така че има по-богати родители, които искат да купят по-скъп подарък, а други семейства не могат да си го позволят. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Pipilota » 25 Окт 2017, 11:19

Ние пък мислим за подарък вече за края на 7-ми клас и раздялата с госпожата, която досега е била с нас. Майките вече се вълнуват, за мен е рано, но те искат да изпипат всичко. Почват да валят предложения, като екскурзия извън България, да събираме по 100 лева.. за да водим класната някъде си. :banghead:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Съни » 27 Май 2019, 10:27

На нашата класна помня, че и подарихме ваучер за уикенд в хубав спа хотел. Мисля, че учителите имат крещяща нужда от подобен тип подаръци :wink:
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Подарък за класната след завършване на 12 клас?


Мнениеот Кети cat » 30 Май 2019, 14:05

Ние на нашата помня, че й подарихме ваучер за една книжарница, торта и букет.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59


Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron