Защо младите и свестни мъже са сами?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот silver933 » 06 Окт 2015, 09:37

Не знам проблемът е мъжете ли е в жените ли е, или всичко вече е абсолютно и тотално сбъркано... :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Yarost » 06 Окт 2015, 11:02

silver933 написа:Не знам проблемът е мъжете ли е в жените ли е, или всичко вече е абсолютно и тотално сбъркано... :roll:


съгласна съм! днес все по-рядко попадаме на свестни мъже и жени. ценностната система е тотално объркана.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Локумът » 06 Окт 2015, 11:28

Точно проблемът е, че сега хората сме се превърнали в абсолютни шматки, ламтящи за пари, слава, успехи като на плеймейтка. :) Свестните мъже не търсят такива недоразумения.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот sofi_black » 06 Окт 2015, 12:00

Yarost написа:
silver933 написа:Не знам проблемът е мъжете ли е в жените ли е, или всичко вече е абсолютно и тотално сбъркано... :roll:


съгласна съм! днес все по-рядко попадаме на свестни мъже и жени. ценностната система е тотално объркана.

Не е тотално объркана, но да кажем, че от свестен до свестен има голяма и съществена разлика, която неизбежно се отразява и в приятелските взаимоотношения и в по-задълбочените такива :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот dinkog » 03 Дек 2015, 16:36

sofi_black написа:
Yarost написа:
silver933 написа:Не знам проблемът е мъжете ли е в жените ли е, или всичко вече е абсолютно и тотално сбъркано... :roll:


съгласна съм! днес все по-рядко попадаме на свестни мъже и жени. ценностната система е тотално объркана.

Не е тотално объркана, но да кажем, че от свестен до свестен има голяма и съществена разлика, която неизбежно се отразява и в приятелските взаимоотношения и в по-задълбочените такива :idea:

То за това се казва, че за всеки влак си има пътници, за един свестен, за друг не. :) Някои жени пък не държат на някое качество, з за други е много важно, пък и отстрани лесно се поставят етикети и т.н.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот niya_mazova » 03 Дек 2015, 17:54

Не можем да поставим някакви етикети на свестните хора и дали точно те са сами... понеже няма общ критерий за това, а и по каква логика точно те ще са сами и няма да искат да имат човек до себе си?!
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот svetlozara » 04 Дек 2015, 11:52

Те може и да искат и да имат човек до себе си, само че жените да не ги искат. :) защо сме решили, че те са света вода, може би нещо им куца или претенциите са им много, а критериите високи. :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот zheleva212 » 04 Дек 2015, 13:55

svetlozara написа:Те може и да искат и да имат човек до себе си, само че жените да не ги искат. :) защо сме решили, че те са света вода, може би нещо им куца или претенциите са им много, а критериите високи. :)

Повечето "свестни мъже" имат своите недостатъци, които са умело прикрити, но в повечето случаи техните проблеми са най-често са свързани с егото и личността, но трябва да откриете, според мен, точно онази част от тях, които го проумяват и се борят срещу него.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот silver933 » 04 Дек 2015, 16:21

Отстарани лесно се мери и реже, нали знаете, докато нещо не ти е в къщата винаги може да се определи като готин. Аз имам много необвързани приятели, със сериозна работа, добри доходи, готини, стабилни, ама явно не ги бива във връзките, в повечето случаи са сами или си намират някоя за месец два и после се разделят. Каква е причината не знам, иначе са си пичове от всякъде, ама .. нямам идея.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот fawla » 04 Дек 2015, 16:35

silver933 написа:Отстарани лесно се мери и реже, нали знаете, докато нещо не ти е в къщата винаги може да се определи като готин. Аз имам много необвързани приятели, със сериозна работа, добри доходи, готини, стабилни, ама явно не ги бива във връзките, в повечето случаи са сами или си намират някоя за месец два и после се разделят. Каква е причината не знам, иначе са си пичове от всякъде, ама .. нямам идея.

Прав си, че до някъде и мъжете не са цвете за мирисане, но много често тези мъже сякаш не знаят какви жени да си намерят.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта