Защо младите и свестни мъже са сами?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот YoLindi » 04 Дек 2015, 17:26

silver933 написа:Отстарани лесно се мери и реже, нали знаете, докато нещо не ти е в къщата винаги може да се определи като готин. Аз имам много необвързани приятели, със сериозна работа, добри доходи, готини, стабилни, ама явно не ги бива във връзките, в повечето случаи са сами или си намират някоя за месец два и после се разделят. Каква е причината не знам, иначе са си пичове от всякъде, ама .. нямам идея.

В същата компания съм и аз, имаме 2 или 3-ма приятели, които си имат жени и деца, всички са много стабилни типове, имат си вече професия, находили са се по света, джентълмени, много добре изглеждащи и въпреки това са си с мъжката компания уикендите :lol: Не зная какво се случва, не могат да се задържат с една
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот svetlozara » 23 Дек 2015, 17:26

YoLindi написа:В същата компания съм и аз, имаме 2 или 3-ма приятели, които си имат жени и деца, всички са много стабилни типове, имат си вече професия, находили са се по света, джентълмени, много добре изглеждащи и въпреки това са си с мъжката компания уикендите :lol: Не зная какво се случва, не могат да се задържат с една

Искаш да кажеш, че те докато са с мъжката си компания през уикендите изневеряват или просто се виждат с приятелите си? Двете неща са коренно различни.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот YoLindi » 26 Дек 2015, 18:37

svetlozara написа:
YoLindi написа:В същата компания съм и аз, имаме 2 или 3-ма приятели, които си имат жени и деца, всички са много стабилни типове, имат си вече професия, находили са се по света, джентълмени, много добре изглеждащи и въпреки това са си с мъжката компания уикендите :lol: Не зная какво се случва, не могат да се задържат с една

Искаш да кажеш, че те докато са с мъжката си компания през уикендите изневеряват или просто се виждат с приятелите си? Двете неща са коренно различни.

Не бе, те просто нямат половинки, а явно и не държат да си намират, затова и прекарват уикендите с мъжката компания
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот BeenieGal » 28 Дек 2015, 17:01

Защо тогава, всички млади и готини мъже, които познавам са заети, а, обяснете ми този феномен :lol: :lol: :lol:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот mamina » 01 Фев 2016, 13:46

Като ходят по дискотеките и гледат какъв е материала, как да не се откажеш! :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Paladin » 25 Май 2017, 14:58

mamina написа:Като ходят по дискотеките и гледат какъв е материала, как да не се откажеш! :grin:

Има нещо такова. Като видим какви хибриди има из дискотеките. Затова аз си избирам от други места момичетата, има много клубове, в които участвам и там има готини естествени мацки, с които споделяме еднакви интереси.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Локумът » 06 Юни 2017, 14:36

Пък всички свестни жени са си намерили мъжете, нали? :lol: Що винаги се поставят едни граници, тоя бил свестен, оня не бил, каквито - такива, хората си намират половинките когато му дойде времето. Някои може и да не си намерят, ама пък може да не са толкова свестни за колкото се имат. То някой приема ли се за смотан?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот mix_twix » 07 Юни 2017, 11:38

Зависи къде си търсим жените и зависи какво е свестен мъж. Всеки се има за свестен, както сте и казали, забелязвам, че повечето мъже имат някакво самочувствието незнайно от къде появило се и огромно до небесата. Хвърляйки обаче салфетки до самочувствието им, дали ще си намерят готини жени?
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот vanessa_ » 07 Юни 2017, 12:38

Всеки си намира половинката, защо трябва да се определят като свестни, пък сами. Ако се търси на неподходящо място, няма как да се намери половинката. Когато човек търси някой,трябва да го търси на място, на което иска да намери човек. Ако не харесва чалготеки, не е нормално да си търси гадже там. Има и нещо друго, обаче, че много от мъжете са с много високо самочувствие и дори и да не го осъзнават отблъскват жените, или пък имат лошо пиянство, много са надути и неприятни като събеседници, независимо, че са добри и работливи, да речем. Жените имат нужда да бъдат омаяни с думи, ако не го умеят това мъжете...ще са самотни.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот dinkog » 20 Юни 2017, 10:58

Обикновено някой намира, когато спре да търси, вкопчиш ли се в търсенето, работите не стават. Не знам светните ли са сами, или по-голям процент от мъжете си мислим, че сме свестни пък не сме... :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта