Какъв крем използвате след плаж?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот djudjanka » 30 Май 2014, 14:55

Аз съм доволна от хидратиращия на Бочко и го ползвам целогодишно!

http://apteka.framar.bg/30025748/%D0%B1 ... %BC%D0%BB-
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот MGB » 31 Май 2014, 14:18

djudjanka написа:Аз съм доволна от хидратиращия на Бочко и го ползвам целогодишно!

http://apteka.framar.bg/30025748/%D0%B1 ... %BC%D0%BB-

И аз стоя твърдо зад Бочко, бяхме си купили масло за след плаж миналото лято и от тогава не ни е омръзнало, само малко е неприятно зимата, понеже има охлаждащ ефект! :lol:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот pepa1974 » 02 Юни 2014, 15:36

maminka написа:
pepa1974 написа:ясно, че е скъпарска марка, но ми се струва множко почити двойно на Виши.....и той не е от най-евтините

потърси и на други места, цената със сигурност ще е различна, може и да не е двойна, но няма да е малко ;) аз лично не мога да си представя да дам 50 лева за някакво кремче :shock: :shock: :shock: :shock:

и аз това казвам, че 50лв е абсурд да дам за крем, било то и със златни капки вътре
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот Kaya » 19 Юни 2015, 10:26

Задължително ли използвате крем за след плаж, защо се прави, след като сме използвали слънцезащитен през цялото време? никога не съм вземала подобен крем, каква е причината да се използва? :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот S_Milenska » 19 Юни 2015, 10:45

Аз гледам да си ги събирам в комбинация, т.е. какъвто слънцезащитен крем/мляко съм взела, същата марка вземам из за след плаж. Винаги се мажем като излезем от банята, много успокоява кожата, дори и да има нещо изгоряло леко.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот magda » 19 Юни 2015, 15:23

S_Milenska написа:Аз гледам да си ги събирам в комбинация, т.е. какъвто слънцезащитен крем/мляко съм взела, същата марка вземам из за след плаж. Винаги се мажем като излезем от банята, много успокоява кожата, дори и да има нещо изгоряло леко.

И аз така правя, дори гледам ако има комплекти със слънцезащитни и лосиони за след слънце, направо такива си взимам, че излиза по тъничка цената, а и без друго имам нужда и от двете :idea:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот qwerryyy » 19 Юни 2015, 15:33

Да, най-добре е да са комплекти, че иначе, освен че излиза много солено може и да не са в правилна комбинация ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот Lollipop » 25 Юни 2015, 10:21

Миналата година си взех един крем от Avon и останах страшно доволна, много бързо успокояваше кожата.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот Kaya » 10 Юли 2015, 10:22

S_Milenska написа:Аз гледам да си ги събирам в комбинация, т.е. какъвто слънцезащитен крем/мляко съм взела, същата марка вземам из за след плаж. Винаги се мажем като излезем от банята, много успокоява кожата, дори и да има нещо изгоряло леко.

Май и аз така ще направя, а този крем за след слънце за какво е точно, успокоява кожата ако има някакво слънчево раздразнение т.е. изгаряне или? :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв крем използвате след плаж?

Мнениеот mimeto90 » 10 Юли 2015, 10:48

Kaya написа:
S_Milenska написа:Аз гледам да си ги събирам в комбинация, т.е. какъвто слънцезащитен крем/мляко съм взела, същата марка вземам из за след плаж. Винаги се мажем като излезем от банята, много успокоява кожата, дори и да има нещо изгоряло леко.

Май и аз така ще направя, а този крем за след слънце за какво е точно, успокоява кожата ако има някакво слънчево раздразнение т.е. изгаряне или? :roll:

Тези кремчета отпускат стегнатата кожа и при някои пишат, че запазват за по-дълго тена, но не им вярвам много, все пак е готино да се намажеш след цял ден на плажа!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron