Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот Ginger » 15 Май 2014, 11:02

През почивните дни бяхме излезли с мъжа ми и наш общ приятел, уж да се видим, уж на кафе, първоначално всичко си беше ОК. В следващия момент много бързо започна да говори за себе си (а не е от тези хора) и най-вече за новата си работа! :!:

Много грозно впечатление ми направи, че не просто говореше за нея, а започна да ни я натрапва, направо са му промили мозъка с оферти за Мултилевъл Маркетинг, :o :o от който ние най-малко се интересуваме! Казахме му няколко пъти, че няма нужда да ни замесва, понеже сме доволни от работата и доходите си, но той много държеше да отидем на поне един от семинарите им. :shock:

Всичко тръгна от там, че ни предложи застраховка и се продължи с това да станем част от Мултилевъл Маркетинг схема, просто са като обладани тези хора!!! :oops:
Приятелят ни не е изпаднал в силна нужда човек има си сносна работа, но желанието за забогатяване явно тотално го е превзело. :o :oops:

Да ви кажа приятелското ми чувство към него бързо се изпари, особено след като извади лист и химикал и започна да чертае схеми и да смята колко аджеба ние ще можем да получим от тази работа само с няколко леки хода, ако влезнем в схемата на Мултилевъл Маркетинга!!!

Исках да ви попитам, дали и вие имате такива приятели, които се занимават с Мултилевъл Маркетинг и опитват ли се настойчиво да ви вкарат в тази схема? :? Предполагам не сте останали приятели след това…
И наистина ли на толкова много хора им промиват мозъците :shock: или те са си промити изначално, поради безпаричието, което гони почти всеки трети?
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот draga.mihova » 15 Май 2014, 11:15

Не знам дали към мултилевъл маркетинга влизат тези Ейвън и Ориглейм, но съм била представител и без да исках започнах да се качвам по-нагоре и осъзнах колко е гадна тази схема, бързо приключиха нещата, въпреки огромните усилия на тази над мен в пирамидата да ме задържи... говоря за месеци наред позвънявания, почти всекидневно и т.н. Наистина мислете преди да се захванете с нещо :!:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот Ivaylo » 15 Май 2014, 11:44

Тези хора нямат приятели, а за тях всеки приятел или познат е малка касичка...дето му цъка стотинчици. Отвратително е. Дано се осъзнаят някога.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот svox » 15 Май 2014, 11:49

Големи измекяри, с извенение, са тези МЛМ "предприемачи". :evil:
Казвам го, понеже имам дългогодишни наблюдения от първа ръка по въпроса и винаги крайният резултат е бил един и същ - един селски тарикат вербува колкото си може повече балъци и в крайна сметка те "копат на нивата", а той "бере реколтата". Всичко е много блясково и изпълнено с фалшива перспектива на презентациите.
Много подобна на актуалната в държавата ни ситуация за съжаление. :!:
Не се захващай с тези типчета, всичко е една добре пресметната измама с много блясък и "автоголове" за твоя сметка :ugeek:
svox
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Окт 2013, 12:54

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот Mr.Eko » 15 Май 2014, 14:21

имаха и към мен разни такива супер изгодни предложения, на които, хем не върви да откажеш, хем не можеш и да се съгласиш да вървиш срещу себе си :?
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот pepa1974 » 19 Май 2014, 19:00

Аууу, тия с Орифлейм и Ейвън-ужасно досадни, ти му казваш, че не искаш, че не ти харесват, ама то няма спирка, направо кошмар.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот Роуз » 05 Дек 2018, 16:20

Пълна измислица е че с това може човек да се прехранва. Моя приятелка пробва, ама освен някакви кожи речи джобни пари, друго не изкара.
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот sky_100 » 06 Дек 2018, 13:11

Чудя се кой се вързва на тази глупост?! Сигурно има някакви, които печелят от цялата тая работа, но те са на много високо ниво. Всички надолу са просто работни пчелички.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Предложение от приятел за Мултилевъл Маркетинг!!!

Мнениеот Тъжна Луна » 06 Дек 2018, 18:08

Мдааа.. тия работят на принципа на "Свидетелите на Йехова" :wink: отврат, дори не те чуват какво им пееш осен ако не е да се съгласиш с тях
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта